10 May 2024 - Friday

Binbir Gece Rüyaları

İstanbul, Şişli
Binbir Gece Rüyaları

Event Details

Psikolojik rüya analiz uygulamalarına yer verdiğimiz Binbir Gece Rüyaları 10 Mayıs cuma günü yine sahnede.

2 yıldır yüzlerce kişiyle buluşan, bir çok rüyaya sahne olan, rüyaların birleştiren yönleri üzerinde durup toplumun ortak duygularına vurgu yapan Binbir Gece Rüyaları yılın dördüncü etkinliğiyle sizlerle buluşacak.

Kabuslar, tekrarlayan rüyalar, unutulmayan ve sizde güçlü etki bırakan rüyaların yanında tuhaf, absürt veya keyifli rüyaları da gündemimize aldığımız ve bu rüyaların derininde daha neler var diye düşünenler için hazırladığımız Binbir Gece Rüyaları'nda sahnede anlatılan rüyaların psikolojik analizleri üzerinde duruyoruz. Hem sahnede rüyasını anlatan, hem de dinleyici koltuğunda oturan bütün katılımcıların etkin olarak sürece dahil edildiği bu atölyemiz interaktif bir zemine sahiptir. Çalışmaya bir rüyanızı anlatarak veya sadece dinleyici olarak katılabilirsiniz. Etkinlikte 2 kişinin rüyası çalışılacaktır.

Moderatörümüz, Rüya Enstitüsü'nün kurucusu Psk. Dan. Ali Rıza DURU, paylaşılan rüyaların diğer insanların hayatında ne tür çağrışımlar yaptığını, rüya temalarındaki ortak ve ayrık tarafları, nelere temas ettiğini ve ne hissettirdiğini grupça tartışıp paylaşacaktır. İndirgenmiş klasik yaklaşım yerine psikolojik zeminde rüyaların nasıl analiz edildiğini deneyimlemek isteyen herkes katılabilir.

Tarih: 10 Mayıs, Cuma
Saat: 20.00 - 22.30
Ücret: Tam 250TL, Öğrenci 200TL
Yer: Endless Art Taksim | (Adres: İnönü, Elmadağ Cd. No:28, 34373 Şişli)
@endlessarttaksim


Performers

Ali Rıza Duru

10 May 2024 Friday 20:00

10 May 2024 Friday 23:00


Endless Art Hotel, Elmadağ Cad. İnönü Mah. No:28 Şişli, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Ali Rıza Duru
Ali Rıza Duru

Ali Rıza Duru rüya analiz atölye ve seminerleri düzenler.