31 October 2024 - Thursday

%100 Müzik Sunar: The White Buffalo

Ankara, Çankaya
1100.00 TRY - 1750.00 TRY
%100 Müzik Sunar: The White Buffalo

Event Details

Sons Of Anarchy’nin müziklerini besteleyen The White Buffalo, 31 Ekim’de Ankara Milyon Performance Hall’da.

Günümüzün en sevilen country şarkıcılarından biri ve 'Sons of Anarchy' dizisinin müziklerini yapan The White Buffalo, Epifoni ve Heim organizasyonuyla ve %100 Müzik desteğiyle 31 Ekim gecesi Ankara'da Milyon Performance Hall’a geliyor.

Türkiye'de ciddi bir izleyici kitlesi olan Sons Of Anarchy’nin, 'Come Join The Murder', 'The Whistler', 'Set My Body Free' gibi unutulmaz müziklerinin yazarı, sahne ismi ile The White Buffalo, Bob Dylan, Leonard Cohen gibi efsanelerden ilham alıyor.

Jake Smith 1974 yılında, Oregon'da doğdu. Amerikan Halk Ozanlığı geleneğini başarıyla devam ettiriyor. 2002'den beri yayınladığı çalışmalarla hem müzik severler hem de dizi severlerin bolca ilgisini çekmeyi başardı. Sons of Anarchy, The Punisher, Californication, This Is Us, Longmire gibi dizilerde de The White Buffalo şarkıları duyduk.

Bariton olmasının yanı sıra sesinin geniş bir yelpazesi var. Gitarı ile eşlik ettiği vokalini bazı şarkılarda, ıslık ile taçlandırıyor. Sahne performansı inanılmaz, şahit olmak için acele edin!

Milyon Performance Hall etkinlik kuralları

- Kapı açılış saati 19:30’dur.

- 18 yaş sınırı vardır.

- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

- Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.

Performers

The White Buffalo

31 October 2024 Thursday 19:30

31 October 2024 Thursday 23:55


Milyon Performance Hall, Azerbaycan Caddesi No:41, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter