19 May 2024 - Sunday

Ankara Doğa Festivali "Treelgo"

Ankara, Çankaya
Ankara Doğa Festivali "Treelgo"

Event Details

Bahar'ın gelmesiyle beraber Ankara'nın alışık olmadığı bir etkinlik projesi
"Treelgo" yolculuğu ile doğayı ve yeşili selamlamaya hazırlanıyoruz!

Başkent Ankara'nın ilk doğa karnavalı olacak olan "Treelgo" projesi;
19 Mayıs Pazar günü Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda
Odtü Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde.

#yesilisev #campusbreak

Doğa ile insan arasındaki sevgi bağlarını güçlendirmeyi planladığımız bu projede;
Katılımcılara, yeşilin eşsiz duygusuyla müziğin inanılmaz ritimlerini bir arada hissedebileceği aynı zamanda çeşitli interaktifler, spor sağlık panelleri ve birbirinden özel deneyimleri yaşayabileceği unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Etkinlik kapsamında:

Fidan dikim atölyesi, yoga ve spor aktiviteleri, birbirinden özel prodüktörler ve müzisyenler sahneleri, çevre panelleri, workshop atölyeleri, açık hava film gösterimi, çocuk aile aktivite alanları ve çok daha fazlası bu hikayede katılımcılar için hazırlanıyor olacak.

İlk dönem biletleri ve avantajlı biletler şimdi satışta.

Biletler; biletino, satış temsilcileri ve etkinlik gişesinde!

Detaylı bilgi almak ve daha fazlasından haberdar olmak için @treelgo hesabını takip etmeyi unutmayın!!

https://www.treelgo.com/

ETKİNLİK KURALLARI 

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

- 0-12 yaş arası katılımcılar, ebeveynlerinin yanında etkinlik alanına ücretsiz olarak katılım sağlayabilir.

Performers

jetrekt ata yapım

19 May 2024 Sunday 12:00

19 May 2024 Sunday 23:55


ODTÜ MD Vişnelik Tesisleri, 1540. Sokak No:58 100. Yıl, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

AnkaraStudents
AnkaraStudents

Ankarastudents 27 Ekim 2021 Tarihinde #enjoyerstudents mottosu ve “Şehrin En Havalı Ekibi!” Sloganıyla Türkiye’nin başkenti Ankara’da şehrin en büyük yabancı ve yerli bir çok kişisini bulunduran topluluk “Ankara Foreigners”dan ortaya çıkarak kurulmuştur. Bu zamana kadar başkentte ses getirmiş; birbirinden renkli,yenilikçi ve yaratıcı bir çok organizasyona imzasını atmıştır. Aynı zamanda sektöründe farklı ve geniş çaplı organizasyonlar için çalışmalarını sürdürmektedir. Ankarastudents bulunduğu şehirde 18-27 yaş aralığındaki jenerasyon ve üniversite eğitimini sürdüren yabancı ve yerli birçok genç bireye ; sosyal çevre,pazarlama, PR, iletişim,medya ve organizasyon konularında temelleri sağlam zeminler hazırlamaktadır. Kitlesine geleceğe yönelik kariyer planlamaları ve çalışma hayatları için eğlenirken öğretmeyi sosyalleşirken kazanmayı amaçlamaktadır. “AnkaraStudents” Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden global bir kitleye sahipken ekip içerisindeki çalışma ve oluşum sisteminde de yabancı ve yerli insanların bulunduğu bir takıma sahiptir. Bu yüzden Ankara’nın ilk yabancı ve yerel genç dinamik öğrenci oluşumudur.