03 May 2024 - Friday

Hey! Douglas

Antalya, Muratpaşa
Hey! Douglas

Event Details

VEYasin’in Türkiye’de 60’ların ve 70’lerin Psychodelic Rock ve pop kültüründen esinlenerek dinleyiciye sunduğu müzik projesi Hey! Douglas, coğrafi ezgileri break Beat, Disco ve Funk ile harmanlayarak katmanlı bir müzik deneyimi sunuyor.

Etkinlik Kuralları

- Etkinlik kapı açılış saati 19:00

- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

-Etkinlik oturma düzeni ayakta bistrodur.

- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)

- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

Performers

Hey! Douglas

03 May 2024 Friday 21:00

03 May 2024 Friday 23:55


antalya açıkhava bahçe, Meltem, Beach Park No:18, 07030 Muratpaşa/Antalya, Türkiye, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

MAKSAT ORGANİZASYON
MAKSAT ORGANİZASYON

KONSER PERFORMANS