04 April 2024 - Thursday

Okült Meditasyon Mektupları Çalışmaları

Online
900.00 TRY
Okült Meditasyon Mektupları Çalışmaları

Event Details

Okült Meditasyon Mektupları Çalışmaları

Işığın Mücevherleri Kova çağının tesirleri ile yolda ilerleyen Öğrencilere günlük hayatın içindeki yolculuklarında, arayışlarına destek olacak ve yüksek merkezlerle buluşmalarına yardım edecek kadim bilgeliğin öğretilerini her hafta grup olarak çalışıyoruz.

Alice A. Bailey ve Helena Roerich temelindeki çalışmalarımız, ruhsal ve zihinsel gelişiminizi desteklemek; içsel dönüşümünüzü sağlamak ve spiritüel deneyiminizi derinleştirmek için size rehberlik edeceğini umuyoruz.

Bu çalışmaların başında Meditasyonda önemli bir yer tutmaktadır.Meditasyonda nüfuz edilecek ve açığa çıkarılacak daha derin yaşam ve bilinç alanları vardır. Meditasyon, okült anlamda, sadece zihin için bir eğitim tekniği değil, aynı zamanda ruhla ve nihayetinde daha yüksel merkezler ile hizalanma, birleşme ve özdeşleşmeye ulaşmanın bir yoludur.

Mistik birleşme deneyiminden farklı olarak, okült meditasyon, harekete geçirilen nedenlerin tanımlanabilir etkiler yaratacağı ve bu etkilerin istenildiği zaman tekrarlanabileceği bilimsel bir süreç oluşturur.
Bu, zihnin ustalaşması gereken bir tekniktir; yoğun zihinsel faaliyeti ve ardından mutlak bir durgunluğu içerir; zihni kontrol etme ve düzene sokma yeteneği sayesinde zihin istediği zaman eyleme geçer ya da "tefekküre" dalar.
Bu meditasyon biçiminin ilk amacı ruh ve kişiliğin bilinçli bir şekilde bütünleştirilmesidir, böylece ruhun canlılığı kişilik yaşamının kalitesini etkileyebilir ve nüfus edebilir.

Bu, insanı gezegendeki ruhsal Hiyerarşi, Tanrı'nın Krallığı dediğimiz bilinç merkezine istikrarlı bir şekilde çeker; ruhsal İnsan daha sonra kontrolü ele alır ve ilahi potansiyel ortaya çıkar.

Sizde,bu kadim bilgelik öğretilerinin temelini oluşturan "Okült Meditasyon Mektupları" çalışmalarımıza katılmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

https://linktr.ee/isiginmucevherleri

Performers

Avni Onur SEVİNÇ

04 April 2024 Thursday 21:00

04 July 2024 Thursday 22:30


Online Event - Işığın Mücevherleri Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.