23 April 2024 - Tuesday

Boğa Burcu Dolunay Meditasyonu

Online
Boğa Burcu Dolunay Meditasyonu

Event Details

Boğa Burcu Dolunay Meditasyonu

Kadim topluluklar göksel döngülere göre yaşamışlardır. Işığın Mücevherleri olarak bizler de Yeni ay ve Dolunay gibi bu özel zamanlarda bir araya geliriz ve okült grup meditasyonları düzenleriz.
Yeni Ay; yeni planlar, niyetler ve istekler anlamına geliyorken; Dolunay, tamamlanma ve doruk noktası anlamına gelmektedir. Ay'ın iki parçası sırasıyla büyür ve küçülür. Dolunay yaklaştığında, zihnimizi hazırlamaya ve ilgili niyetimize odaklanmaya başlarız. Büyüyen Ay, projelerimizin büyümesini destekleyen ileriye doğru hareket eden güçleri ve momentumu sembolize etmektedir.
Dolunay gününde, Dünya, Güneş ve Ay arasına girer ve üçü düz bir çizgi oluşturur. Güneş’in ışığını tamamen yansıtan Ay, gümüşi parlaklığı ve serinliği ile meditasyonlarımızda bize bulunmaz fırsatlar sağlar. Örneğin daha sonra Budha olarak bilinecek Siddhartha Gautama, Dolunay' da doğmuştur. Dolunay'da aydınlanmış ve sonunda Dolunay altında Dünya’dan ayrılmıştır.
Dolunay meditasyonu, Ay’ın serin ışınlarıyla bedeninizi ve zihninizi genişleten, iyileştiren ve sakinleştiren bir meditasyondur. Meditasyonun fiziksel, duygusal ve zihinsel koşullarınız üzerindeki muazzam etkileri, Dolunay meditasyonu sırasında doruk noktasına ulaşır. Ayrıca Dolunay meditasyonu fiziksel ve zihinsel enerjiyi artırır.
Eğer Sizde "Boğa Burcu Dolunay Meditasyonu" yolculuğuna katılmak istiyorsanız, bağlantı linki ile kayıt yaptırabilirsiniz. Meditasyonumuzda buluşmak üzere.

Performers

Ayşen Mısra Karaloğlu

23 April 2024 Tuesday 20:00

23 April 2024 Tuesday 21:00


Online Event - Işığın Mücevherleri Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.