20 April 2024 - Saturday

Beden Farkındalığı Meditasyonu

Online
Beden Farkındalığı Meditasyonu

Event Details

Beden Farkındalığı Meditasyonu
Işığın Mücevherleri olarak “Beden Farkındalığı” meditasyonumuz için bu ay bir araya geliyoruz ve sizleri de davet ediyoruz.
Günümüzün büyük bir bölümünde zihinsel programlar, düşünceler ve görevler arasında kayboluyoruz. Beden Farkındalığı Meditasyonu ile bedeninizi taramanız ve ortaya çıkan duyumları fark etmeniz için size rehberlik edilecektir. Bedenlerimizi kontrol etmek için zaman ayıracağız. Öncelikle farkındalığımızı nefese getireceğiz.
Kendinize bir gözlemci olma iznini verip, hiçbir şeyi değiştirmeden, sadece bırakarak hissetmeyi deneyimleyeceğiz.
Eğer siz de "Beden Farkındalığı Meditasyonu" yolculuğuna katılmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayıp "Ücretsiz" kaydınızı yapabilirsiniz.
Meditasyonumuzda buluşmak üzere.Performers

Ayşen Mısra Karaloğlu

20 April 2024 Saturday 21:00

20 April 2024 Saturday 22:00


Online Event - Işığın Mücevherleri Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.