06 April 2024 - Saturday

Budha'nın Işığı Meditasyonu

Online
Budha'nın Işığı Meditasyonu

Event Details

Budha'nın Işığı Meditasyonu
Işığın Mücevherleri olarak Budha'nın doğasını (Sugatagarbha) deneyimleyebileceğiniz bu meditasyona sizleri de davet ediyoruz.
Bu çalışma ışığın ve aydınlanmanın sağlanması, karanlığın (avidya) giderek azalmasına destek olan bir çalışmadır. Önce kendimizi bir ışık olarak görürüz ve sonrasında ışık meditasyon boyunca gelişir ve deneyimler oluşmaya başlar.
"Altın ışığınız bilgeliğin parlaklığı gibidir. Şimdi cehaletin karanlığını uzaklaştırmak için olabildiğince parlak bir şekilde ışıdığını fark ediyorsunuz. Işığınız Budha'nın öğretisini sembolize etmektedir. Onun öğretileri karanlıkta olduğumuzda bize yardım eder ve yol gösterir. Kötü davrandığımızda ve öfkelendiğimizde, sanki karanlıktaymışız gibi olur. Bize yardım etmesi için Budha'nın öğretisinin ışığına ihtiyacımız vardır. Işığınız insanlara karanlıkta kalmamalarını, Budha'nın öğretisiyle aydınlanmalarını hatırlatmaya yardımcı oluyor. Siz parlak altından bir ışıksınız. Genişlediğinizi, ışığınızın tüm tapınakta parlayana kadar, sonra tüm ülkede parlayana kadar ve tüm Dünya’yı kaplayana kadar daha da ileriye gitmek için çalışmamıza bekleriz.''

Eğer siz de "Budha'nın Işığı Meditasyonu" yolculuğuna katılmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayıp "Ücretsiz" kaydınızı yapabilirsiniz.
Meditasyonumuzda buluşmak üzere.

Performers

Ayşen Mısra Karaloğlu

06 April 2024 Saturday 21:00

06 April 2024 Saturday 22:00


Online Event - Işığın Mücevherleri Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.