05 May 2024 - Sunday

KAYIP ŞARKILAR SENFONİK

İstanbul, Pendik
KAYIP ŞARKILAR SENFONİK

Event Details

Soprano Pınar Temizel Çulha’nın, şahsi çalışmalarıyla ortaya çıkardığı, Taş Plaklarda unutulmuş Cumhuriyet Dönemi Valsler, tangolar, fokstrotlar, operet şarkıları ve fantazi eserlerinde içinde olduğu bu konseri,senfonik bir düzenlemeyle Batuğhan Çakmak Orkestrası eşliğinde sanatçının sesi ve yorumuyla dinleyeceksiniz.

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA, CUMHURİYET İLK DÖNEMİMİZİN UNUTULMUŞ KAYBOLMUŞ BU ESERLERİNİN BESTECİ VE YORUMCULARININ AZİZ HATIRALARINA SAYGIYLA.

Solist : Pınar Temizel Çulha
Orkestra şefi: Batuğhan Çakmak
Baş kemancı: Elif Eglar Kutlu
Dans:Kaan Temizel (Kakapedia)
Sunucu: Niyazi Ölmez

Performers

Pınar Temizel Çulha

05 May 2024 Sunday 20:00

05 May 2024 Sunday 22:00


Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi, KARTAL BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR MERKEZİ, Pendik, İstanbul


View Map

Event Promoter

PINAR TEMİZEL ÇULHA
PINAR TEMİZEL ÇULHA

Soprano Pınar Temizel Çulha’nın, şahsi çalışmalarıyla ortaya çıkardığı, Taş Plaklarda unutulmuş Cumhuriyet Dönemi Valsler,tangolar,fokstrotlar, operet şarkıları ve fantazi eserlerinde içinde olduğu bu konseri,senfonik bir düzenlemeyle Batuğhan Çakmak Orkestrası eşliğinde sanatçının sesi ve yorumuyla dinleyeceksiniz. CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA, CUMHURİYET İLK DÖNEMİMİZİN UNUTULMUŞ KAYBOLMUŞ BU ESERLERİNİN BESTECİ VE YORUMCULARININ AZİZ HATIRALARINA SAYGIYLA. Solist : Pınar Temizel Çulha Orkestra şefi: Batuğhan Çakmak Baş kemancı: Elif Eglar Kutlu Danslar: Kakapedia Sunucu: Niyazi Ölmez