11 March 2024 - Monday

Mavi Nefes Meditasyonu

Online
Mavi Nefes Meditasyonu

Event Details

Mavi Nefes Meditasyonu

Işığın Mücevherleri olarak günlük hayatın sıkışıklığında bize destek olacak Mavi Nefes çalışmasına sizleri de davet ediyoruz. Bu kompleksin serin, sakin, huzurlu ve rahatlamış olmasına fayda sağlayacak bir çalışmadır. Mavi gezegende yaşayan gelişim yolundaki öğrenciler olarak yapacağımız bu pratik eğer günlük olarak tekrarlanırsa auraya bir koruma olarak yerleşir.
Bir süre sonra mavinin doğasını deneyimledikçe Dünya gezegeninin titreşimlerine uyumlu hale geldiğimizi fark ederiz. Bu bizi ahenge ve yüksek ilhamlara açık yapabilir. Gün içinde telaşlı olduğumuzda, dikkatimizi kaybettiğimizde ve olayların içine daldığımızda mavi bizi soğutmak için gelecektir.

Eğer siz de "Mavi Nefes Meditasyonu" yolculuğuna katılmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayıp ÜCRETSİZ kaydınızı yapabilirsiniz.

Meditasyonumuzda buluşmak üzere.

https://linktr.ee/isiginmucevherleri

Performers

Ayşen Mısra Karaloğlu

11 March 2024 Monday 21:00

11 March 2024 Monday 22:00


Online Event - Işığın Mücevherleri Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.