10 March 2024 - Sunday

Balık Burcu Yeni Ay Meditasyonu

Online
Balık Burcu Yeni Ay Meditasyonu

Event Details

Balık Burcu Yeni Ay Meditasyonu
Işığın Mücevherleri olarak Yeni ay ve Dolunay zamanlarında okült meditasyonlar için bir araya geliriz.Yeni ay da, insan yaşamında büyük bir değişikliğin habercisidir ve serbest bıraktığı enerji zihinsel ve duygusal bir başlangıç düğmesi görevi görür. Kendinizi Ay’ın titreşim frekansıyla uyumlu hale getirmek için temsil ettiği Anne,dişil enerjinin su elementi ile duygularımızın, gösterdiğiniz amaçlı çaba ile Yeni Dünya hizmetkarlarının ışıklı hizmetinin desteklenmesinin sağlanması değişimi hızlandırmaya yardımcı olur.
Yeni ay meditasyonu, yeni niyetleri filizlendirmek için beden ve ruhu uyumlu hale getiren bir çalışmadır. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler, yeni anlayışlar ,yeni fikirler ve Gelecek olanın yeni yollarını hazırlamanın aracıdır. Meditasyonlar, derinlemesine düşünmek, kişisel anlayış, onaylama, niyet belirlemek ve salıvermek için zaman ayırmanın bir yoludur.
Eğer Siz de "Balık Burcu Yeni Ay Meditasyonu" yolculuğuna katılmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayıp kaydınızı yapabilirsiniz.

Meditasyonumuzda buluşmak üzere

Performers

Ayşen Mısra Karaloğlu

10 March 2024 Sunday 22:45

10 March 2024 Sunday 23:45


Online Event - Işığın Mücevherleri Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.