03 March 2024 - Sunday

PYJAMAS PARTY ADANA’DA!

Adana, Seyhan
PYJAMAS PARTY ADANA’DA!

Event Details

PYJAMAS PARTY ADANA’DA !
 
Yoksa sizin de mi hayalinizdi? 100 kişiye sorduk... Şaka şaka kimseye sormadık, ama neredeyse her kız kıza sohbette bu hayale rast geldik. Giyinip süslenmeyi her ne kadar sevsek de, şüphesiz ki en rahat halimiz pofuduk terliklerimiz ve pijamalarımızla nasıl göründüğümüzü takmadan, aynaya pek bakmadan (yok canım!), topuklu ayakkabı işkencesinden uzak ev halimiz.
 
Hadi gelin Adana’da marjinal olanlar yine biz olalım. 3 Mart’ta hep birlikte pijamalarımızla, Adana’nın en popüler mekanlarından Paddy’s Performance Hall’de RnB Hip Hop’ın en iyi DJlerinden Kürşad Kahraman’ın kabinde olacağı gece de buluşalım; hiç hazırlanmamışız gibi görünüp, aslında günlerce “Acaba hangi pijamayı giysem?” diye düşünmüş olalım. Yiyip içip eğlenip parfüm şişelerimizi mikrofon yapalım. Yastıklarımızı kapıp gelip yastık savaşına dahil olalım. Hadi durma katıl bize, şehre biraz renk katalım!
 
Tüm yerli & yabancı öğrenciler 3 Mart Paddy’s'te gerçekleşecek olan bu çılgınlığa davetlidir.
 
►Adana’da pijama ile sokağa çıkılmaz diyenler için mekan içerisinde kıyafet değiştirme kabinleri
 
►Ucuz stand shot’ları(Tekila, jager, sex on the beach)
 
►Mekanın geceye özel mükemmel dekorasyonu
 
►Uygun içki fiyatları
 
►Dönüşte belirli merkezi konumlara servis imkanı
 
►Fotoğraf standı ve kostümler
 
▀▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀▀

Performers

Kürşad Kahraman Yeanix

03 March 2024 Sunday 20:30

04 March 2024 Monday 03:00


Paddy’s Performance Hall, Gürselpşa Mahallesi Aliya İzzet Begoviç Bulvarı No:89/A, Seyhan, Adana


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Bi'Ton Event

Bi'Ton Event, sadece 18-39 yaş arası gençler için kurulmuş bir etkinlik platformudur. Bu platform, gençlerin seyahat tutkusunu uygun fiyatlarla karşılar ve aynı zamanda yeni insanlarla tanışma ve unutulmaz anılar biriktirme fırsatları sunar. En uygun fiyatlarla Yurtiçi Geziler ve sizi eğlencenin doruklarında hissettirecek Partiler ile gençliğin tadını çıkartacaksınız.