31 December 2023 - Sunday

Yılbaşı Partisi - IF Performance Hall Beşiktaş

İstanbul, Beşiktaş
Yılbaşı Partisi - IF Performance Hall Beşiktaş

Event Details

-Kapı açılış: 19.30
-Etkinlik başlangıç: 21.30
DJ Performansları, dans gösterileri, ışık & lazer şovları ve çok daha fazlası!

-Konser alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek konser alanına alınmayacaktır.

-Konser alanına profesyonel ses ve görüntü kayıt araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ve Selfie ve GoPro çubukları alınmayacaktır. Organizatör  tarafından konser boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan ve konser alanında olan herkes görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

- Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz. -Konser bileti alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Katılımcıların yaşını doğrulamak amacıyla organizatör, kimlik ibrazı isteyebilecektir.

-Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup katılımcı, konsere  katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir. - Konser alanına yanıcı, patlayıcı, parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır. - Konser alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir. - Konser alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

-Etkinlik salonunda kadın-erkek eşitliğine dikkat edilecektir. Organizasyonu yapan firma gerekli gördüğü durumda bilet iadesi yaparak konser alanına almama hakkına sahiptir.

-Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

-Konser alanına girecek herkes bilete tabidir.

-Katılımcıların etkinlik tarihinde 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.

-Konser her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.

Özel Kurallar

-Konser süresince biletinizi saklayınız.

-Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

-Konser alanına evcil hayvan alınmayacaktır.

-Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup katılımcı, konsere katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

31 December 2023 Sunday 20:30

01 January 2024 Monday 03:00


IF Performance Hall, Cihannüma Mah. Akmaz Çeşme Sok. No:26, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter