23 December 2023 - Saturday

NeonFEST 2 | Music & Art

İstanbul, Sarıyer
NeonFEST 2  |  Music & Art

Event Details

Girişte kış partisi ile katılımcıları karşılayacak Welcome / Winter Stage ve gecenin kaderini belirleyecek Main Stage olmak üzere 2 Stage'te gerçekleşecek, Analog Context, Batıkan Abız ve Sound Mafias üçlüsünün yer alacağı 14 DJ, Ücretsiz Neon Face Art, Dansçılar, Tattoo Studio ve Moda Dükkanlarını blacklight ışıklarının altında OJO NEON ART Gallery tabloları ve NEON imgelerle birleştirecek olan NEON Fest 2, Sound Mafias sunumu ve JUFT Project & AX Event katkılarıyla 23 Aralık Cumartesi günü FIRIN Istanbul'da gerçekleşecek. Sürpriz hediyeler için Sound Mafias instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. İlk NeonFEST'in aftermovie'sine buradan ulaşabilirsiniz.

It will take place on 2 stages: the Welcome / Winter Stage, which will greet you with a winter party at the entrance, and the Main Stage, which will determine the fate of the night. Analog Context, 14 DJs with Batıkan Abız and Sound Mafias trio, Free Neon Face Art, Dancers, Tattoo Studio and Fashion Shops under blacklight lights. NEON Fest 2, which will combine OJO NEON ART Gallery paintings and NEON images underneath, will take place at FIRIN Istanbul on Saturday, December 23, with the presentation of Sound Mafias and the contributions of JUFT Project & AX Event. You can follow our Sound Mafias instagram page for surprise gifts. You can watch to first NeonFEST aftermovie from here.

Main Stage

ANALOG CONTEXT   |   BATIKAN ABIZ

SOUND MAFIAS (EMRAVING, ERDIKOBI, HA KHAN)

SAFA KOCAK  |   TECH TONES

HAZI NEON    |   ENES UNAL   |   MJAN

✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻

Welcome / Winter Stage

OGUZHAN ATC.   |   BERKE BEKTAS   |   EMIR EFE

✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻

Workshops

FREE NEON MAKE UP

DANCERS

21 COLLECTIVE TATTOO GALLERY

OJO NEON ART GALLERY

B-SHINE BOUTIQUE (KIMONOS)

JUFT ORIGINALS

✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻✻

Etkinlik Kuralları:

-Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir. Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

-Etkinlik alanına yiyecek-içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.

-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.

-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

-Organizatör ve etkinlik alanı herhangi bir kayıp veya hasar için sorumlu tutulamaz, Her türlü risk bilet sahibinindir.

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.

-Organizasyon sahibi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizasyon: SOUND MAFIAS  x  JUFT Project  x  AX Event

Performers

ANALOG CONTEXT BATIKAN ABIZ SOUND MAFIAS (EMRAVING, ERDIKOBI, HA KHAN) SAFA KOCAK TECH TONES HAZI NEON ENES UNAL MJAN OGUZHAN ATC. BERKE BEKTAS EMIR EFE

23 December 2023 Saturday 20:00

24 December 2023 Sunday 05:00


Fırın Istanbul, Maslak Mahallesi, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter