16 May 2024 - Thursday

ÇEVİK LİDERLİK

Online
1800.00 TRY - 3000.00 TRY
ÇEVİK LİDERLİK

Event Details

Çevik Liderlik: Çevik Dönüşüme Liderlik Etmek

Günümüzün değişken dünyasında yöneticilik kavramının liderlik kavramına dönüşmesine hatta liderlik kavramının da çevik liderlik olarak güçlendirilmesine şahit oluyoruz.  Bugüne kadar çok işimize yarayan eski nesil becerilerimiz, bildiğimiz doğrular, egomuz, bizim de hesap verir konumda olmamız ve göz göre göre hata yapılmasına sabır gösterememiz bizim çevik liderlere dönüşüm yolundaki en büyük engellerimiz.  Oysaki bu engeller uzun vadede işletmemize zarar vermektedir.

Bu eğitimde günümüzün değişken dünyasında işletmelerin çevik organizasyonlara dönüşmesi için yöneticilerin çevik liderlere dönüşmeleri ve dönüşüme liderlik etmeleri konularını çalışacağız.

İşletmelerin Çevik Organizasyonlara dönüşmesi sadece iş akışları, organizasyonlar ve takımlar için değil liderler için de bir dönüşüm gerektirir.

Bu eğitimde her zaman ne yapılması gerektiğini bilmek zorunda olan ve talimatlar verip kontrol eden yöneticiden takımın girişimci potansiyelini ortaya çıkarmasını sağlayan çevik lidere dönüşüm interaktif bir şekilde işlenmektedir.

Bu Eğitim Kapsamında:

  • Çevik Zihin Yapısı Nedir?
  • Neden Çevik Liderlere Dönüşmeyiz?
  • Bireysel Perspektifte Çevik Dönüşüm
  • Takım Perspektifinde Çevik Dönüşüm
  • Organizasyonel Perspektifte Çevik Dönüşüm

Konuları işlenmektedir.

Bu eğitim  

  • Kendine bağlı organizasyonun düşünen ve gelişen takımlara dönüşmesini isteyen her düzey yönetici için uygundur.  Herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.

CONTECHVERSE, UTTMD ve IPYD üyelerine ve 25 yaş altı öğrencilere özel %20 indirim

Kurumsal kapalı grup eğitim için iletişime geçiniz.

Katılımcı kapasitesi 20 kişidir, eğitim interaktiftir.

 

Webinar şifresi ödeme yaparken girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir. Spam dosyalarınız kontrol ediniz.
Fatura kayıt sırasında girmiş olduğunuz bilgilere göre düzenlenecektir.
  Eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

Bireysel Faturada için TC No ve şehir yeterli olup kurumsal fatura için tam fatura bilgileri gereklidir.

 

Benim hakkımda daha fazla bilgi için: Demet Demirer

Diğer eğitimler hakkında bilgi edinmek için: Eğitim Programları

Performers

DEMET DEMİRER

16 May 2024 Thursday 18:45

16 May 2024 Thursday 22:00


Online Event - www.degisimmimari.com

Event Promoter

DEĞİŞİM MİMARI
DEĞİŞİM MİMARI

DEĞİŞİM MİMARI-İnovatif Yönetim Danışmanlığı Demet DEMİRER, Sosyolog Y.Mimar, İşletme Mentörü, Çeviklik Koçu ve Danışmanı. Temel yaşam amacı: • Mutlu Müşteri, Mutlu Çalışan ve Değer Katan İşler için çalışmak • Sürekli öğrenmek ve gelişmek İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 20 yılı aşkın süre üretim, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yöneticilik görevi üstlendi, yenilikçi ve dijital dönüşüm projelerine liderlik etti, sektördeki firmalara kurumsal gelişim ve proje yönetimi danışmanlığı yaptı. 2015 yılından beri, KOSGEB girişimcisi olarak kurduğu, “DEĞİŞİM MİMARI - İnovatif Yönetim Danışmanlığı” firması bünyesinde; tekno girişimlere, KOBİ’lere ve büyük ölçekli firmalara çözüm ve insan odaklı olarak yeni ve rekabetçi fikirler geliştirip hayata geçirme konusunda Koçluk/mentorluk/ danışmanlık/ eğitmenlik yapmaktadır. Hızla değişen dünyada işletmelerin sürdürülebilir başarı için çalışma alışkanlıklarını değiştirerek iki temel başlık altında: • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK İŞ GELİŞTİRME • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK PROJE YÖNETİMİ Konularına odaklanmaları ve reflekslerini geliştirmeleri konusunda sektör ve ölçek bağımsız olarak çalışmalar yürütmektedir. Bu şekilde farklı sektörlerdeki bakış açısı ve yönetim yaklaşımlarının diğer sektörleri de geliştirmesine katkı sağlamaktadır. “İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇEVİK DÖNÜŞÜM” hareketinin lideridir. Uzmanlıkları: Yenilikçi ve rekabetçi İş Modeli geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi, çevik proje yönetimi yaklaşımı. Agile Construction kurucu lideridir. www.Conse.tech kurucu mentörüdür. Kayserili, iyi derecede İngilizce biliyor ve bir çocuk annesi.