09 December 2023 - Saturday

ADhere: Reklamcılık Günleri

İstanbul, Beşiktaş
120.00 TRY - 180.00 TRY
ADhere: Reklamcılık Günleri

Event Details

ADhere Reklamcılık Günleri, Boğaziçi Üniversitesi’nin reklamcılık alanındaki tek zirvesi olma özelliğini taşımakta ve her yıl reklamcılık sektörüne farklı perspektiflerden yaklaşarak alanının en iyi isimlerini katılımcılarıyla buluşturmaktadır. Bu yıl 17. kez düzenlenecek olan ADhere Reklamcılık Günleri, 9-10 Aralık 2023 tarihlerinde Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.

 

Geçtiğimiz yıllarda New Dimension of the Imagination ve Guess Who’s Back mottoları ile Yalçın Pembecioğlu, Toygun Yılmazer, Gül Şener, Cüneyt Devrim, Sami Basut, Berkant Avcı, İlkay Gürpınar, Volkan Öge, Can Ozan gibi duayen isimlerin yanı sıra önde gelen reklam ajanslarını konuk ederek sektörde ilgi ile karşılanan ADhere Reklamcılık Günleri; bu yıl hayattaki sınırlara, sınırların ortaya çıkardığı imkân ve engellere, yaratıcılığın ve reklamcılığın ise sınırları nasıl aştığına odaklanan “Ad Knows No Bounds” mottosu ile “Sınırlar” temasını toplumsal, kültürel ve sektörel boyutlarda ele alacak ve sektörün önde gelen isimlerini ağırlayacaktır.

Detaylı bilgi için : https://ikboun.net/adhere/

Satın alacağınız biletler 9 ve 10 Aralık 2023 tarihlerinde her iki gün için de geçerlidir.

*Etkinliğimiz sertifikalıdır. 

09 December 2023 Saturday 10:00

10 December 2023 Sunday 18:00


Garanti Kültür Merkezi, Etiler Mah. Cengiz Topel Cad. No:2, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü / Reklamcılık Alt Kurulu

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduktan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.