05 January 2024 - Friday

AGA B (UNPLUGGED)

İstanbul, Beyoğlu
220.00 TRY
AGA B (UNPLUGGED)

Event Details

AGA B 

24 ekim 1987, Yenimahalle-Ankara doğumlu sanatçı Hayri (Aga B) Burak Yelman, kariyerinin ilk taşlarını takribi 2000 yılında dizmeye başlamıştır.

ilk dönemde sadece tekli olarak paylaşımlar yapan Aga B, sonrasında ise  “Aga Nerdesin?” isimli ilk bandrolsüz albümünü rap severler ile buluşturmuştur.
 
2006 yılında, “AgaB’sikopat” adlı 2. solo albümünü yayınlamış ve sonrasında uzun bir süre, nadir aralıklarla, yalnızca tekliler sunmuştur. 2013 yılında “Uçamayan Süper Kahraman” şarkısıyla geri dönen ve daha geniş bir kitleye ulaşan Aga B, 2016 yılında “Al, Bum!”, 2019 yılında “Muaf” ve 2022 yılında son albümü “Muamma”yı yayınlamıştır. Bu süre içerisinde “Kum Kale”, “Flaş”, “Eyvah”, “Rüya” gibi bir çok tekliye imza attı. 2023 senesinde "Üzümlü Kek" , "Adalet" , ''Rabarba" , "YE!" , adlı teklileri ile de adını sıkça duyduk. Son teklisi "Endam" ile de üretmeye devam ediyor. Aga B, çeşitli proje ve organizasyon çalışmaları ile müzik kariyerini sürdürmektedir.

24 Kasım Cuma gecesi Nox Karaköy'de, daha önce hiç dinlemediğiniz bir AgaB  Unplugged performansına şahit olacaksınız.

Sınırlı sayıda ki kontejyana sahip etkilik alnımızda yerinizi ayırtırken, bu eşsiz geceye dahil olabilmek için lütfen acele edin. 

ETKİNLİK KURALLARI


- Etkinlik gününe kadar bilet iadesi yapılabilir.

- Etkinlik salonunda kadın-erkek eşitliğine dikkat edilecektir.

- Organizasyonu yapan firma gerekli gördüğü durumda bilet iadesi yaparak konser alanına almama hakkına sahiptir.

- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı giremez.

- Kapı açılış saati 22:00'dur.

- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.

- Organizatör etkinlik saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizasyon bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir

- Organizasyon tarafından izinli olmadığı sürece mekana kesinlikle profesyonel fotoğraf makinesi ve video ekipmaları alınmayacaktır.

05 January 2024 Friday 22:00

06 January 2024 Saturday 01:00


Nox Karaköy, Kemankeş Karamustafa Paşa, Mumhane Caddesi No:51/A, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
NOX KARAKÖY

İstanbul'un en önemli turizm lokasyonu Karaköy'de bulunan Nox Karaköy, Dünya mutfağından iddialı bir seçkiyle misafirlerini ağırlarken başarılı müzisyenlerle Jazz, Blues, Gypsy, Swing, Country ve Folk türünde canlı müziğine kesintisiz devam ediyor. Ek olarak birbirinden değerli sanatçılarla gerçekleştireceği konserleri özel etkinlik olarak duyurmaya başlayan Nox Karaköy, misafirlerine unutmayacakları bu gecelerde ev sahipliği yapacak olmasının heyecanını taşımaktadır.