08 December 2023 - Friday

BACHATAİST Festival

İstanbul, Küçükçekmece
BACHATAİST Festival

Event Details

Dünyaca ünlü Bachata eğitmenleri ile hem tanışıp hem eğitim alıp beraber dans etmeye hazır mısın? Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı partiler, muhteşem dans gösterileri, dünya yıldızları ile dans atölyeleri ve WORLD BACHATA MASTERS Yarışması 8-9-10 Aralık tarihlerinde BACHATAİST Dans Festivali'nde!

8-10 Aralık tarihleri arasında ELITE WORLD İSTANBUL FLORYA'da düzenlenecek etkinlik sizlere bambaşka bir deneyim kazandırıyor.

Bachataist, Türkiye’de ve Dünya’da yüksek bir takipçi kitlesine sahip olan Bachata dansını, kalite ile birleştirerek, katılımcılara bambaşka bir deneyim sunmayı ve yüksek sayıdaki katılımcıları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Etkinlik 3 gün sürecek olup, gün boyu dünyaca ünlü Bachata dans eğitmenlerinden dans atölyeleri, 3 gece boyunca 2 ayrı salonda dans partileri, dünyanın en prestijli Uluslararası Dans Yarışması ve dans gösterileri düzenlenecektir.

Performers

Alex Alberola Alize & Can Yiğit Andres & Yessica Angelica & Ros Berra & Laura Dario & Sara Edu & Vir Estefania & Burak Let's Play Bachata Lolahontas Luismi & Maira Angela Maria Angeles & Rafa Maycheal & Mayra Miguel & Sunrise Nil & Antonio Pablo Vilches Dj Alp DJ Dimensions Dj Manuel Citro Dj Semih Barış Banya

08 December 2023 Friday 12:00

10 December 2023 Sunday 06:00


Elite World İstanbul Hotel, İstanbul, Küçükçekmece, İstanbul


View Map

Event Promoter