12 October 2023 - Thursday

İTÜ Çekirdek Game Changers Talks | Ürün - Pazar Uyumu & Stratejik Ortaklıklar

İstanbul, Sarıyer
İTÜ Çekirdek Game Changers Talks | Ürün - Pazar Uyumu & Stratejik Ortaklıklar

Event Details

İTÜ Çekirdek olarak Game Changers Talks serimizde oyunun kuralını değiştiren konuklarımızın girişim yolculuklarını keyifli bir sohbet ortamında dinlemek üzere araya geliyoruz.

Hem deneyimlerden, hem girişimcilikten bahsettiğimiz, inovasyonu takip ettiğimiz ve bolca merak ettiklerimizi soracağımız keyifli bir seriye başlıyoruz. Girişimcilerin fikir aşamasından exit sürecine kadar uzun ve zorlu yolculuklarına kendi alanında duayen isimlerin tecrübelerini aktararak ışık tutuyoruz.

Game Changers Talks etkinliğimizde önümüzdeki hafta; dünyanın önde gelen markalarının dijital ve bulut dönüşümünü hayata geçiren bir teknoloji firması olan Commencis ile etkileşim yönetimi ve veri analitiği platformu Dataroid'in kurucusu olan Fatih İşbecer’i konuk ediyoruz. 

Hem globalde hem de yerelde faaliyet gösteren girişimlerin ilerleme süreçlerine odaklanacağımız etkinliğimizin konu başlığı: Ürün – Pazar Uyumu ve Stratejik Ortaklıklar! 

Etkinliğe katılım için bu linkten formu doldurabilirsiniz.

12 October 2023 Thursday 18:30

12 October 2023 Thursday 20:30


İTÜ Çekirdek, İTÜ Ayazağa Kampüsü, Koru Yolu ARI 3 Binası B204, 34469 Maslak, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
İTÜ ÇEKİRDEK

İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 4000+ girişime ve 9500+ girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 60’ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur. Bugüne kadar İTÜ Çekirdek girişimleri 150 milyon dolar üzerinde yatırım almışlardır ve 9000 kişiden fazla istihdam yaratmışlardır. Toplam ciroları ise 1.4 milyar TL'yi geçmiştir. Belli dönemlerde sürecine dahil ettiği girişimlere ön kuluçka ve hızlandırma programı kapsamında 7 haftalık girişimcilik eğitimi, geniş mentor ağından faydalanma hakkı, açık ofis kullanımı, Fikri Sinai Mülkiyet Hakları desteği, Ar-Ge destek fonu, atölye gibi birçok haktan yararlanma fırsatı sunmaktadır. Dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksi tarafından İTÜ Çekirdek, dünyanın ise en iyi kuluçka merkezi seçilmiştir. İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.