26 October 2023 - Thursday

Pitch Challenge | Go to Market Event for Startups

İstanbul, Beşiktaş
Pitch Challenge | Go to Market Event for Startups

Event Details

Pitch Challenge | Go to Market Event for Startups

Pitch Challenge’ın Yedinci Edisyonu 26 Ekim'de İş Bankası Kuleleri, Levent'te!

Geometri Melek Yatırım Fonu organizasyonu ile Moka, PitGrowth ve Oniki işbirliğinde; çalıştığı alan, bulunduğu aşama ve sektör fark etmeksizin erken aşama teknoloji girişimleri, 26 Ekim Perşembe günü 9.30-12.30 saatleri arasında İstanbul Girişimcilik Şubesi, İş Bankası Kuleleri‘nde potansiyel kullanıcı, müşteri, paydaş ve yatırımcılara sunum gerçekleştiriyor!

Mart 2022’de ilki Kanyon AVM Cinemaximum’da gerçekleştirilen; İstanbul, Ankara ve İzmir’de toplam 6 kez ve 314 sunumun yapıldığı “Pitch Challenge” 50 girişimin yaklaşık 3 saat süren, yatırımcılar ve sektör profesyonelleri ile sektör ayırt etmeksizin her aşamadan girişimin yer aldığı bu etkinlikte günümüze kadar yer almış 284 uniq girişimin arasında en çok %12,1 ile 34 tane HealthTech sektöründen start-up yer alırken onu %8,6’sı yani 24 girişim ile Oyun sektörü takip etmektedir. Eğitim, malzeme, IoT, Saas, AI, Sosyal Girişim, Agritech, Fintech, Sürdürülebilirlik ve Gıda gibi ve pek çok farklı alanda faaliyet gösteren girişimler yer almaktadır.

Pitch Challenge’da, bazı girişimler birden fazla kez yer alma fırsatı bulmuştur. Pitch Challenge'da üç kez yer alan startup'lardan Packard Air Conditioning Technology ve Sweephy, İstanbul ve Ankara'da yer alırken VisporClub, İzmir ve İstanbul'da sunumunu gerçekleştirdi. İki kez sunum gerçekleştiren 24 girişim arasında Ankara ve İzmir'i tercih eden iki girişim KidLab, MegScope Medical Technologies & Health Services olmuştur.

Yatırım almış 55 start-up Pitch Challenge’da yer alırken, 30 start-up ise Pitch Challenge’da yer aldıktan sonra girişimlerine yatırım almıştır

Pitch Challenge’da 50 girişim, 20’den fazla melek yatırımcı ve iş insanlarından oluşan toplam 30 kişilik jüriye iki dakikalık sunumlarını yapma fırsatı yakalayacak. Gerçekleşen her sunum sonunda jüri üyeleri tüm katılımcılara açık şekilde girişimlere 7 ile 10 arasında puan verecek ve soru cevap için ayrıca bir süre ayrılmayacak olup finale kalan girişimlerin sunumları tekrar dinlendikten sonra kazanan girişim Pitch Challenge’ın şampiyonu ve $1K ödülün sahibi olacaktır.

Startup’ların çok çeşitli finansal teknoloji çözümlerine erişimine olanak sağlayan Moka; Connect Trusted Partners for Grow Your Business PitGrowth girişimlerin çeşitli dijital ihtiyaçlarına cevap verirken; AI Based B2B Matchmaking Event Platform Oniki ile tüm katılımcılar arasında etkileşimi artırmak adına eşleşme sağlanacaktır.

Etkinlik, potansiyel yatırımcılar ile tanışmak, yeni işbirlikleri geliştirmek isteyen tüm girişimlere ve halka açık olarak gerçekleşecektir. 

Ücretsiz Davetiye Formu: https://lnkd.in/gyvuE8NQ

Pitch Challenge’ta sahnede yer almak isteyen girişimler, başvurularını online olarak yapabiliyorlar. Pitch Challenge’da Sunum Gerçekleştirmek İsteyen Girişimler  İçin Başvuru Formu: https://lnkd.in/guavrbmU

Geometri Melek Yatırım Fonu

Fund Rolling Fund + Syndicate Model with Modest Capital for Early Stage Startup Investors

Temmuz 2019’da ilk temelleri atılan Geometri Melek Yatırım Fonu, erken aşamada teknoloji girişimlerine $25K - $100K yatırım gerçekleştirir. Düşük riskle yatırım gerçekleştirilmesini sağlayarak melek yatırımcılığı kolaylaştırır.

Avrupa ve ABD’de teknoloji girişimlerine yatırım konusunda uygulanan Rolling Fund modelini Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde anonim şirket statüsünde uygulayan Geometri Melek Yatırım Fonu, yatırımlarını bireysel ve kurumsal yatırımcılardan aldığı ve almaya devam ettiği yatırım ile kendi sermayesiyle gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar Nebyan Doğal, Barty Digital, BarakaTech, Enhencer, Houston Bionics, Octovan, Oda Studio, Glaucot, DatAnchor, Sweephy, Latissim, Smpl, Scoutli, Postuby, SensGreen, For Physician, Ecofoni, Handler, Pangea VR, OnenewOne olmak üzere çeşitli sektörlerden toplam 20 girişimin yatırım turuna katılım sağlamıştır.

Moka | Yeni Nesil Ödeme Çözümleri

Moka, mobil ve online finansal teknoloji çözümleri üreterek ödeme dünyasındaki işlemlerinizi hızlandıran, basitleştiren; işletmelere Visa, MasterCard, American Express ve Troy gibi tüm ödeme şirketleri tarafından onaylı, yüksek güvenlik standartlarına uygun ve geliştirilmiş ödeme çözümleri sunan bir Türkiye İş Bankası A.Ş. kuruluşudur. MOKA Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. ile Sanal POS ile ödeme almaktan, ödeme planı çıkarmaya kadar birçok iş sürecinizi dijitalleştirebilirmeyi sağlar.

PitGrowht | Connected Trusted Partners for Grow Your Businnes

Pitgrowth, teknoloji şirketleri için bağlantı sağlayan profesyonel bir iş platformudur. Kullanımı kolay, yüksek güvenilirliğe sahip, şeffaf, yüksek düzeyde bilgi birikimine sahip bir ağ oluşturmak üzere tasarlanmış oluptüm engelleri kaldırmak için farklı uzmanlıklardan, şirketlerden ve ülkelerden insanları bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 

Oniki | AI Based B2B MatchMaking Event Platform

Oniki, B2B Matchmaking'i yapay zekayla güçlendiren hibrit bir etkinlik teknolojisidir.

Oniki’nin geliştirdiği benzersiz yapay zeka destekli B2B matchmaking teknolojisi ile kişiye ve işe maksimum fayda sağlayacak en doğru kişilerle birebir iş görüşmesi yapma fırsatı yakalanabilmektedir.

Canlı olarak düzenlenen Oniki etkinliklerinde katılımcılar dünyanın her yerinden mobil uygulama ya da web üzerinden fiziksel veya online olarak yer alabilirler.
26 October 2023 Thursday 09:30

26 October 2023 Thursday 12:30


İş Bankası Kuleleri, Levent, İş Bankası Kuleleri, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Geometri Melek Yatırım Ağı

Geometri Yatırım Sunumu ve İş Geliştirme Semineri