16 September 2023 - Saturday

ALBALAND

Adana, Seyhan
ALBALAND

Event Details

Alba ailesi olarak 16 Eylül Cumartesi günü sezonun son etkinliğiyle Adana Hiltonsa Riverside’da yaza veda ve kabini mükemmel bir ikiliye teslim ediyoruz!

10 yıldan fazla süredir elektronik müzik ve dans tutkunlarının nabzını tutan, 2017 İbiza ayağında bir numaralı DJ ödülüne layık görülen,
2017 Burn Residency #1 numaralı ismi Furkan Kurt'un; Carl Cox, Luciano, Nic Fanciulli, Joris Voorn gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşmış olması onun yeteneğini ve tecrübesini kanıtlıyor.

Tıpkı Furkan gibi 10 yılı aşkın süredir sektörde başarıya imza atan, Seth Troxler, Luciano, Joris Voorn, Adam Beyer gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşan Kerem Tekinalp, Grammy ödülü adaylı dj Mark Knight ile yaptığı b2b performans ve İbiza Sonica radyosundaki setleriyle de adından çokça söz ettirdi. Müzik kariyerinin yanı sıra üretme yeteniğini de keşfeden Kerem Tekinalp house, techhouse tarzıyla dünyanın en ünlü kulüplerinde kabini devraldı. Bu yetenekli ikili PAPA BLACK RECORD çatısı altında buluştu ve ‘Ehlikeyf’ isimli ortak çalışmalarıyla dünya çapında ses getirmeye başladılar.

Yaza vedaya günün erken saatlerinde başlamak isteyenlere Hiltonsa Adana ekibinin Alba ailesinden gelenleri havuz kullanımında indirimi değerlendirmesini tavsiye ediyoruz! Kabine eşlik edecek olan Murat Alp ve Hurkan Kurt bizden sadece teslim olmamızı ve dansı hissetmemizi istiyor. Alan içerisinde Efes Pilsen ekibi ve Make Up İrem Yılmaz da bize eşlik ediyor. Güneşe ve yaza eğlenerek ve dans ederek veda etmek istersen seni de bekliyoruz.

Performers

KEREM TEKİNALP FURKAN KURT HURKAN KURT MURAT ALP

16 September 2023 Saturday 10:00

17 September 2023 Sunday 01:00


Adana HiltonSA, Sinanpaşa, Hacı Sabancı Blv. No:1, 01220 Yüreğir/Adana, Turkey, Seyhan, Adana


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Alba Collective

Alba; farklı disiplinlerde bir grup sanatçının ortak amaçlar doğrultusunda bir arada çalışmasının sonucu olan bir girişimdir. Hedefimiz uretmek ve eglenmek…WE ARE ONE.