16 September 2023 - Saturday

Happy Live's Presents Good Vibes Only (Rafael Cerato / Far&High)

Antalya, Kemer
Happy Live's Presents Good Vibes Only  (Rafael Cerato / Far&High)

Event Details

"Good Vibes Only" elektronik müzik etkinliği, 16 Eylül Cumartesi günü saat 19.00'dan 01.00'e kadar @qualistabeach de.
Indie Dance türünün dünya çapındaki en iyi isimleri @rafaelceratoofc , @farandhigh ve @leolagrado benzersiz bir müzik deneyimi sunmak için @qualistabeach sahnesinde.
Biletler Bugece.co ve Biletino'da!

Event Details:

Date: September 16th, Saturday

 Time: 7:00 PM - 1:00 AM

Location: Qualista Privé Pool Area, Ay Işığı Koyu, Kemer

English:
"Good Vibes Only," an electronic music event, will take place at Qualista on Saturday, September 16th, from 7:00 PM to 1:00 AM. The world-renowned artists of the Indie Dance genre, @rafaelceratoofc, @farandhigh, and @leolagrado, will be on the Qualista stage to provide a unique music experience. Tickets are available on Bugece.co and Biletino!

Russian:
"Good Vibes Only," электронное музыкальное событие, состоится в Qualista в субботу, 16 сентября, с 19:00 до 01:00. Мирово известные артисты в стиле Indie Dance, @rafaelceratoofc, @farandhigh и @leolagrado, выступят на сцене Qualista, предлагая уникальный музыкальный опыт. Билеты доступны на Bugece.co и Biletino!

#qualistabeach #happylivesevent #techno #festival #electronicmusic

KURALLAR :

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

-Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında  ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- 18 yaş sınırı vardır.

- Etkinlik alanındaki lazerler telefonunuzun kamerasını çizebilir çizilmesi durumunda organizatör bu durumda sorumlu değildir.

 - Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.

- Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

- Etkinlik süresince tüm katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Performers

Rafael Cerato Far&High Leo Sagrado

16 September 2023 Saturday 17:00

17 September 2023 Sunday 01:00


Qualista Beach, Ayışığı Tesisleri, Kemer, Antalya


View Map

Event Promoter

Happy Live's Event
Happy Live's Event

Antalya'da bir event markası çeşitli konsept etkinlikler...