30 August 2023 - Wednesday

Tuna Kiremitçi “Şairin Şarkıları” Akustik Konser

İstanbul, Kadıköy
Tuna Kiremitçi “Şairin Şarkıları”  Akustik Konser

Event Details

Tuna Kiremitçi ve usta kemancı Müge Alpay canlı performansı ile Kalamış manzarasında çok özel akustik konser gecesine davetlisiniz.

Moda Bahce by Adel & Angel`da müzikler, hikayeler, lezzetler, espriler, kahkahalar daha neler neler... Muhteşem deniz, Kalamış ve Adalar manzarası ile unutulmaz anlar yaşayacağız.

20.00 - 20.40 Sahne Nehir Yıkık Ön Performans
21.00 Tuna Kiremitçi Sahne
20 dk ara
23.00 Final

Tuna Kiremitçi, müzikteki 25. yılını “Şairin Şarkıları” dinletileriyle kutluyor.

İlk albümü ilk grubu Kumdan Kaleler ile 1997’de çıkan, ilk şiirleri 1994’te Varlık’ta yayımlanan Kiremitçi, edebiyat ve müziği 25 yıldır bir arada götürüyor.

Tuna Kiremitçi “Şairin Şarkıları” programında gitarı ve usta kemancı Müge Alpay ile sahne alıyor. “Birden Geldin Aklıma”, “Bu Aşk Burada Biter”, “Affet”, “Diğer Yarım”, “Sana Dair”, “Yine Sevebilirim” gibi klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Kiremitçi, şarkı aralarını da adeta bir meddah gibi anlattığı kültürel hikâyeler ve anılarla süslüyor.

Dinleyicisini Ataol Behramoğlu’ndan Ronnie James Dio’ya, Müslüm Gürses’ten Montana Çetesi’ne uzanan bir yolculuğa çıkarıyor.

Bu arada kendi geçmişinin magazinini yapmayı da ihmal etmiyor.

23 Ekim’de Ankara TEDxAnkara Kongresi’nde büyük beğeni toplayan “Şairin Şarkıları” programının Türkiye ve yurtdışı turne takvimleri sanatçının sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.  

Performers

Tuna Kiremitçi Müge Alpay Nehir Yikik

30 August 2023 Wednesday 20:00

30 August 2023 Wednesday 23:00


Adel & Angel, Caferağa, Doktor Esat Işık Caddesi No:96, Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Adel & Angel

Adel & Angel, Moda`nin yeni ve butik eglence ve etkinlik mekanidir. Essiz Kalamis Koyu ve Adalar manzarasi ile yemyesil bir bahcede guzel deneyimler sunmaktadir. Sanat, gastronomi, muzik ve daha bir cok renkli ve keyifli etkinlik icin Adel & Angel`i mutlaka takip edin.