01 September 2023 - Friday

Edu Imbernon @ backyard secrets

Ankara, Çankaya
Edu Imbernon @ backyard secrets

Event Details

Valencia'nın Turia başkentinden gelen, yapımcı, remikser, DJ ve iki plak şirketinin sahibi çok yönlü Edu Imbernon, elektronik müziğin gerçek bir gerçekliğidir. Edu adını dünya elektronik sahnesine tanıttığı yıllar olan 2008 ve 2009 yıllarında oldu. Bir son dakika kararı, onu sanatçı olarak hayallerini takip etmeye ve yeraltı müziğinin büyük başkenti Berlin'e götürdü. Orada dostu Coyu ile birlikte "El Baile Aleman" gibi şarkılarla üretim becerilerini geliştirdi, bu şarkı Beatport tarafından "Yılın En İyi Underground Parçası" seçildi ve 4 haftadan uzun süreyle bir numarada kalarak yılın en çok satan albümlerinden biri olarak kabul edildi.

Edu'nun elektronik, indie ve house müziği harmanlayan benzersiz karışımı, onu bir remikser olarak öne çıkardı. The XX'in "Crystalised" parçasına yaptığı remiks ve ardışık olarak "Reunion" ve "Lips" albümleri için yaptığı remiksler, Young Turks'ün bugüne kadar en çok satan remiksleri olarak iyi bir örnektir. Bu, Rufus Du Sol, WhoMadeWho, Metronomy veya Ry X gibi gruplar için yaptığı remikslerle takip edilir. Remikslerin yanı sıra Edu, Diynamic, Siamese, Anjunadeep, Turbo, Atlant, Bedrock gibi plak şirketlerinde ve kendi Fayer etiketinde yayınlar yapmıştır.

Etiket olarak Fayer, Adriatique, David August, Patrice Baumel, Innellea, Kevin De Vries gibi isimlerden üst düzey remikslerle elektronik tarzları bir araya getirmeye odaklanıyor.

Bir DJ olarak, Coachella, Tomorrowland, Ultra Miami, Sonar, BBK Bilbao, Extrema Outdoor, Rainbow Serpent Australia gibi festivallere katıldı. Ayrıca Space Ibiza, Womb Tokyo, Stereo Montreal, Brooklyn Mirage USA, Amnesia Ibiza, Fabric London, Warung Brazil gibi simgesel kulüplere de çaldı ve düzenli olarak Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Avustralya'yı turladı.

Şu anda IMBERMIND adlı yeni grup projesini geliştiriyor, bu proje gün yüzüne çıktı ve 2023 için albüm ve konser tarihleri yayınlama planları yapıyor. Edu Imbernon 1 Eylül Cuma günü backyard secrets sahnesinde!

Kurallar 

Etkinlik 18 yaş ve üzeridir.

- Girişler güvenliğin insiyatifindedir. Kapı, uygun görülmeyen katılımcıları almama hakkına sahiptir ve kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı,patlayıcı,kesici,delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ile girmek yasaktır.

- Avantajlı biletler sınırlı sayıdadır. Avantajlı biletlerin tükenmesinin ardından fiyatlar değişecektir. Organizatör, bilet fiyatlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur.

- Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- Organizasyon yetkililer katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara ücret iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

01 September 2023 Friday 23:00

02 September 2023 Saturday 05:00


backyard secrets, Barbaros, Büklüm Caddesi No:71, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
backyard secrets

Ankara'nın elektronik müzik mabedi backyard secrets'a hoş geldiniz! En sevdiğin DJ'lerin sahne aldığı, müziğin ve dansın sınır tanımadığı bir ortamda unutulmaz gecelere hazır mısın? Haftanın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, özel kokteyller ve sürprizlerle dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır olun! backyard secrets'ta her şey sana özel! Bizi takip et, en güncel gelişmelerden haberdar ol! #backyardsecrets #ankara #elektronikmüzik #gecehayatı