26 August 2023 - Saturday

AT KAFALARI GELENEKSEL YAZ TATİLİ & KAMP

Edirne, Keşan
AT KAFALARI GELENEKSEL YAZ TATİLİ & KAMP

Event Details

At Kafaları Geleneksel 30 ağustos tatili bu sene Erikli Flamingo Camping’de !

26-30 Ağustos tarihleri arasında tertemiz denizi ve kumsalı ile Erikli’de - Flamingo Camping’de gerçekleştireceğimiz tatilimizde her bütçeye uygun konaklama imkanları olacak. Çadır  ve apart seçenekleri mevcut.

Flamingo Camping de olacağız dönem flamingolarında kamp alanımızda olan göle göç ettiği dönem harika kareler bizi bekliyor olacak. Tesis kumsalın hemen dibinde deniz kum güneş ve eğlence bizi bekliyor!

4 gece 5 gün sürecek etkinliğimizde Youtube mixleri ile tanınan Dj Burak Kılınçoğlu plaj partilerimizde bizimle olacak.

Aktiviteler - Atölyeler ve yarışmaların olacağı bu firarımızda isteyenler tesisimizin beach’in den yeme içme hizmeti alabilirler - isteyenlerde kendi getirdikleri yiyecek ve içeceklerle tatili geçirebilirler.

Oyunlarda ve yarışmalarda kazananları Coffe Nero hediye çekleri ile kahveye doyacaklar.

Ulaşımı yol masrafı paylaşımlı yol arkadaşım sistemi ile yapacağız. Yol Masrafları yol arkadaşları arasında eşit bölünüyor olacak.

Ödeme olarak katılım ücretinin yarısını yaptıktan sonra etkinliğin whatsapp grubuna sizi ekleyeceğiz.

Katılım ve sorularınız için her zaman @atkafalarıfirarda sayfasına yazabilirsiniz.

Performers

DJ BURAK KILINÇOĞLU MELTEM ÖNDER- SİRTAKİ İSKENDER GÜRÜN- OKÇULUK BETÜL &CEYHUN BÖLGE - BACHATA MESUT BOZAN - SANAT ATÖLYESİ ALARA TURGUT - YOGA

26 August 2023 Saturday 08:00

30 August 2023 Wednesday 18:00


Flamingo Bungalow&Camping, Erikli, Keşan/Edirne, Türkiye, Keşan, Edirne


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
At Kafaları ile 90'lar Partisi

At Kafaları Firarda ekibi ile 90'lar Partisi, 26 Mart Cumartesi saat 20.00 itibariyle Taksim Dorock Rooftop'ta 90'lar modasına uygun giyinebilir veya 90'larda izlediğimiz film ve dizi karakterleri kostümleri ile gelebilirsiniz. Bu etkinlikte bizi bekleyenler Dj Arda ile 90'lar Seti Partiye katılan herkese özel hazırladığımız 90'lar Paketi Ödüllü Kostüm Yarışması 90'lar köşesi ile zamanda yolculuk Ödüllü Beer Bong yarışması Ödüllü Limbo yarışması Giriş ücretine bir bira hoşgeldin shotı ve 90lar oyuncaklarını ve atıştırmalıkları bulabileceğiniz özel paket dahil. At Kafalarının nasıl bir ekip olduğunu görmek için @atkafalarifirarda sayfasına bakabilirsiniz.