09 December 2014 - Tuesday

SIRADIŞI GİRİŞİM / PANEL 2014

İstanbul, Büyükçekmece
SIRADIŞI GİRİŞİM / PANEL 2014

Event Details

fatihggk/Fatih Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü etkinlikleri kapsamında sıradışı bir panel sizleri bekliyor."Sıradışı Girişim | PANEL 2014" iş dünyasından değerli konuklarıyla girişimcilik serüvenine değer katacak.Bu sıradışı panel 9 Aralık 2014 Salı günü saat 13:00'da Fatih Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.Sende bu buluşmaya katılmak ve hayatına farklı bir deneyim kazandırmak istiyorsan "Sıradışı Girişim | PANEL 2014" seni bekliyor.

KONUŞMACILAR

ALPHAN MANAS, Brightwell Holdings Yönetim Kurulu Başkanı

TEKİN ACAR, Tekin Acar Cosmetics Yönetim Kurulu Başkanı

YÜCEL MURATOĞLU, Young Ceo Club Yönetim Kurulu Başkanı

fatihggk HAKKINDA

     Fatih Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü Nisan 2001’de kurulmuş olup Kulübün İngilizce ismi “Young Entrepreneurs Club”tır. Genç olan ve kendini girişimci hisseden herkese açık olan kulübümüz; sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleyip üyelerimizin çalışma hayatı öncesinde; işyeri ve fabrika araştırma ve teknik gezileri organizerek ederek, üyelerinin gelecek hakkında bilgi edinmelerini sağlar. Böylece fatihGGK üyeleri, diğer üniversite öğrencilerinden bir adım önde olarak iş hayatına başlarlar.Alanında uzman olmuş saygın akademisyen ve iş adamlarının katılımıyla çeşitli sempozyumlar, konferanslar, seminerler ve eğitimler organize eden ve üyeler arasında etkileşimi sağlamak amacıyla sosyal faaliyetler düzenleyen kulübümüz, yeni eğitim öğretim sezonunda da çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.
Türkiye’de ve uluslar arası platformlarda çözüm ortaklarımız olan kulüplerle birlikte girişimcilik alanında faaliyet göstermek istiyoruz. Bu bağlamda, sende bize destek olmak istiyorsan “İletişim” bölümünden bize görüşlerini iletebilirsin! Üyelerimize gerek sosyal ve kültürel alanda gerekse iş dünyası ve girişimcilik alanında akademik ve pratik bilgi kazanımını sağlamak istediğimiz için tüm fikirlere açık bir şekilde senin fikirlerini de bekliyoruz!

09 December 2014 Tuesday 13:00

09 December 2014 Tuesday 16:00


Fatih Üniversitesi, Büyükçekmece, İstanbul, Büyükçekmece, İstanbul


View Map

Event Promoter

Fatih Ggk
Fatih Ggk

fatihggk HAKKINDA Fatih Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü Nisan 2001’de kurulmuş olup Kulübün İngilizce ismi “Young Entrepreneurs Club”tır. Genç olan ve kendini girişimci hisseden herkese açık olan kulübümüz; sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleyip üyelerimizin çalışma hayatı öncesinde; işyeri ve fabrika araştırma ve teknik gezileri organizerek ederek, üyelerinin gelecek hakkında bilgi edinmelerini sağlar. Böylece fatihGGK üyeleri, diğer üniversite öğrencilerinden bir adım önde olarak iş hayatına başlarlar.Alanında uzman olmuş saygın akademisyen ve iş adamlarının katılımıyla çeşitli sempozyumlar, konferanslar, seminerler ve eğitimler organize eden ve üyeler arasında etkileşimi sağlamak amacıyla sosyal faaliyetler düzenleyen kulübümüz, yeni eğitim öğretim sezonunda da çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir. Türkiye’de ve uluslar arası platformlarda çözüm ortaklarımız olan kulüplerle birlikte girişimcilik alanında faaliyet göstermek istiyoruz. Bu bağlamda, sende bize destek olmak istiyorsan “İletişim” bölümünden bize görüşlerini iletebilirsin! Üyelerimize gerek sosyal ve kültürel alanda gerekse iş dünyası ve girişimcilik alanında akademik ve pratik bilgi kazanımını sağlamak istediğimiz için tüm fikirlere açık bir şekilde senin fikirlerini de bekliyoruz!