02 July 2023 - Sunday

RAVERLAND BY ELECTRO FUSION TURKEY @HAVANA

Antalya, Alanya
RAVERLAND  BY ELECTRO FUSION TURKEY @HAVANA

Event Details

Electro Fusion Presents: RAVERLAND serimizin Alanya ayağında  dünyaca ünlü SPACE MOTION, Amirali Shakoori ve Suat Ünlü  ile sizi HAVANA Beach’te kleopatra sahilinde  içeceklerinizi yudumlarken güneşi batırıp, müziğe doyacağınız ve sosyalleşeceğiniz güzel bir geceye davet ediyoruz.

 

Electro Fusion Представляет  RAVERLAND  серия приглашает вас провести в Алании прекрасную ночь со всемирно известным SPACE MOTION  а так же с  Amirali Shakoori и Suat Unlü будем провожать закат потягивая напитки на знаменитом пляже Клеопатры в в HAVANA Beach и наслаждаться общением и музыкой. 

TARİH / DATE / ДАТА: 02.07.2023 

SAAT /TIME / ВРЕМЯ : 20:30 – 01:00

YER/ LOCATION /МЕСТО : HAVANA BEACH CLUB ALANYA

WhatsApp Destek Hattı / SUPPORT LINE / ЛИНИЯ ПОДДЕРЖКИ  : +90 530 666 66 88  /

 IG @electrofusionturkey 

SPACE MOTION

DJ ve prodüktör Space Motion, techno, progressive, tech house ve deep house tarzlarını barındıran performanslarını, bugüne kadar, Paris, Sofya, Hong Kong, Guangzhou ve Shenzhen dahil olmak üzere, Avrupa ve Asya’da müziğe yön veren birçok mekanda sergiledi. Pepsi Sziget, Air Nation ve EXIT festivallerindeki performansları ile dikkatleri çeken Space Motion, 2007’den beri Bonzai Records ile çalışmaktadır. Klarnet sanatçısı Boki Miloseviç ile birlikte verdiği konserler sonrası birçok hit parçaya imza atmıştır. Parçaları, Solomun gibi müzik yapımcıları tarafından, Tomorrowland , EXİT gibi dünyaca ünlü festivallerde çalınmaktadır.

IG @spacemotionmusic 

AMIRALI SHAKOORI

Tahran, İran'da doğan bir DJ ve Prodüktör. Müziğini özgün bir şekilde başlatıyor ve sizi hayal alemine götürüyor. Amirali dünya çapında bilinen labellar ile çalışmakta Us & Them Records, Sequence Music, DNC Limited,Three Hands Records, Arkhamra, TM&Y Records & Amirali'nin müziği karanlık öze sahip Melodic Techno olarak tanımlanabilir.

IG @amirali.shakoori

SUAT ÜNLÜ 

2011 yılında Movida Corona DJ yarışmasına katılarak iyi bir derece elde ederek Akdeniz'de ikinci olmuştur. Bu süreçten sonra kendi tarzını daha da sağlamlaştıran Suat Ünlü, tech-house, techno ve elektronik müzik tarzlarına yoğunlaşmıştır. Birçok kendi tarzıyla uyumlu DJ ve prodüktörlerle aynı sahneyi paylaşmış ve farklı şehirlerde ve etkinliklerde performans sergileme fırsatı bulmuştur. 2023'ün ilk aylarında "That's Good" adlı ilk teklisini piyasaya sürerek dijital platformlarda yerini almıştır. Hemen ardından "The Rhythm" adlı ikinci parçasını çıkararak çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. 

Son 5 yılda Alanya'da elektronik müziğin yayılımında önemli bir rol oynamış ve son 4 sezondur Alanya'nın en gözde mekanlarından biri olan Cooks Club Alanya'da resident DJ olarak kariyerine devam etmektedir.  

IG @suatunluofficiall

KURALLAR ve AÇIKLAMALAR :

- 18 yaş sınırı vardır.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.- Yükseklik korkusu olan ve ışığa duyarlı epilepsi hastalarına uygun bir etkinlik değildir.

 - Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir

-Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.

Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.

- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılr.

-Ekinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

-Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir. 

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında  ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon  konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde etkinlik alanından çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

Performers

SPACE MOTION AMİRALİ SHAKOORİ SUATÜNLÜ ELECTRO FUSION RAVERLAND HAVANA BEACH

02 July 2023 Sunday 20:30

03 July 2023 Monday 01:00


Havana Beach Club, Alanya, Alanya, Antalya


View Map

Event Promoter