08 October 2023 - Sunday

LAZY SUNDAY FESTIVAL

Ankara, Çankaya
LAZY SUNDAY FESTIVAL

Event Details

Lazy Sunday Festival Ankara biletleri satışta. Lazy Sunday Festivali, ODTU Vişnelik Çim Amfi'de. Lazy Sunday'de Büyük Av Ablukada, Mert Demir ve Evdeki Saat sahne alıyor.  Hemen biletini al ve bu eşsiz festival için yerini ayırt!

“ 8 Ekim’de sizleri dinamik, hareketli ve keyifli bir etkinlik bekliyor. Lazy Sunday Festival ile bildiğiniz Pazar günlerini unutacaksınız. 
Bu festivalde performans sergileyecek sanatçılar arasında, dinleyicileri kendi dünyasına çeken nüktedan sözleri ve enerjik sahne performansı ile tanınan Büyük Ev Ablukada bulunuyor. Kendi kurdukları plak şirketi Olmadı Kaçarız’dan çıkardıkları albümleri ile büyük beğeni toplayan grup, son dönemde müzikseverler arasında geniş bir hayran kitlesi oluşturdu.
Mert Demir de bu festivalde sahne alacak isimlerden biri. Hem müzisyen hem de yapımcı kimliğiyle birçok albüm ve parçanın prodüksiyonunu yapan Demir, R&B, bedroom pop ve arabesk gibi farklı türleri harmanlayarak kendine özgü bir sound yarattı. Kendi ismini taşıyan albümleriyle Türk müzik sahnesinde kendine sağlam bir yer edinen Demir, son dönemde Seda Erciyes ve Melike Şahin ve Mabel Matiz gibi isimlerle yaptığı ortak çalışmalarla da adından sıkça söz ettiriyor.
Festivalde live performansların açılışını yapacak isim ise Evdeki Saat. 2014 yılında Eren Alıcı tarafından kurulan grup, doğdukları toprakların müziğini global bir sound ile harmanlayarak kendine özgü bir füzyon oluşturdu. Kendi yazdıkları ve yayınladıkları parçalarıyla kendi sound’unu yaratan grup, özellikle 2020 yılında yayınladıkları “Uzunlar” adlı parça ile büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı.
Kendinize müzik dolu bir gün ayırın ve ODTÜ Vişnelik'te bu büyüleyici müzik festivalinde enerjinizi yenileyin. “

Yaş Sınırı: 18+

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

Büyük Ev Ablukada Mert Demir Evdeki Saat Melis Yelman Hend Nep'tune

08 October 2023 Sunday 15:00

08 October 2023 Sunday 23:55


ODTÜ MD Vişnelik Tesisleri, 1540. Sokak No:58 100. Yıl, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara

Sonance Festival so nice Festival