16 June 2023 - Friday

Ajda Pekkan

İstanbul, Sarıyer
262.50 TRY - 2000.00 TRY
Ajda Pekkan

Event Details

BKM Yaz Etkinlikleri Maximum Uniq Açıkhava’da!

Pop Müziğin Süper Star’ı Ajda Pekkan 16 Haziran’da İlk Kez Maxımum Unıq Açıkhava’da!

İstanbulluların buluşma noktası olmaya devam eden Maximum Uniq’te 16 Haziran akşamı sahnede bir süperstar olacak.  Söylediği şarkılar, imza attığı projeler, sahne kostümleri ve konserlerindeki olağanüstü performansıyla süperstar Ajda Pekkan, ilk kez Maximum Uniq Açıkhava’nın muhteşem atmosferinde seyirciyle buluşacak. 

16 Haziran akşamı gerçekleşecek bu konseri kaçırma!  “İş Bankası kartlarına %10, Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak konserin biletleri satışta.

ETKİNLİK KURALLARI

- VIP Lounge kategorisinden bilet satın almak isteyen misafirlerimiz, paket içeriklerini öğrenmek için bilet@bkmonline.net üzerinden iletişime geçebilirler.

- 6 yaş sınırı vardır. - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

- Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır. - Etkinliğe evcil hayvan getirilmesi yasaktır.

- İş Bankası Kartlarına indirim sadece internet sitesinden yapılan bilet alımlarında geçerlidir.

Servis Saatleri; Gidiş: İTÜ metro istasyonu plazalar çıkışında bulunan Orjin Maslak önünden hareketle Maximum Uniq Açıkhava’ya 17:40 – 21:20 saatleri arası her 20 dk’da bir servis olacaktır.

Dönüş: Etkinlik sonrası ring servisi vardır.

Performers

Ajda Pekkan

16 June 2023 Friday 21:00

16 June 2023 Friday 23:55


Maximum Uniq Açıkhava, UNIQ İstanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

BKM
BKM Questions For Organizer?

KÜLTÜR, SANAT VE EĞLENCENİN İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ ADRESİ MAXIMUM UNIQ! Kültür, sanat ve eğlence sektörünün en değerli oyuncularının başında gelen BKM, 2020 yılının sonunda İstanbul için büyük değer taşıyan yepyeni bir oluşuma imza attı ve Maslak’ta, şehrin doğayla buluştuğu özel bir noktada yer alan Uniq’in yeni ev sahibi oldu. 1995 yılından bugüne sinemadan tiyatroya, konserden festival ülkemizin kültür-sanat hafızasında önemli yere sahip olan, dev prodüksiyonlu sayısız etkinliğe hayat veren BKM’nin organizasyon ve yönetiminde kapılarını yeniden açan bu eşsiz mekan, İş Bankası Maximum Card ile yaptığı iş birliği ile, ulusal ve uluslararası pek çok etkinliğe “Maximum Uniq” ismiyle ev sahipliği yapıyor. Sanata gönül vermis uzman kadrosu ve her biri birbirinden farklı kapasite ve fonksiyonlarda, bağımsız organizatör, kişi ve kurumlar tarafından da kiralanabilir dört farklı mekanıyla İstanbullu sanatseverlere hizmet veren Maximum Uniq, şehrin gözde sanat destinasyonları içindeki yerini aldı.