19 May 2023 - Friday

Vestel'le 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı #KUTLUYORUZ | Karsu Konseri

Samsun, İlkadım
Vestel'le 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı #KUTLUYORUZ | Karsu Konseri

Event Details

Vestel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Samsun Batı Park’ta Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle kutluyor. Saat 18:00 itibarıyla kapılarını açacak olan Vestel’le 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı #KUTLUYORUZ etkinliğinde eski 19 Mayıs’lardaki gibi kortej geçişleri, bando takımları ve marş seremonisinin ardından saat 20:00’de Türk ezgileriyle harmanladığı caz-pop tarzı müziği ile beğenilen şarkıcı Karsu sahne alacak. Konser, Vestel’in Instagram ve YouTube hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikte Deprem Bölgesine Destek Bileti kapsamında satın alınan biletler ise 6 Şubat 2023 tarihindeki, Türkiye'nin güneydoğusunda 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinden etkilenen deprem bölgesindeki spor yatırımlarını büyütmeye yönelik kullanılacak.

Performers

Karsu

19 May 2023 Friday 20:00

19 May 2023 Friday 22:00


Batı Park, Baruthane, Atatürk Bulvarı No:67, İlkadım/Samsun, Türkiye, İlkadım, Samsun


View Map

Event Promoter

VESTEL
VESTEL Questions For Organizer?

Vestel Şirketler Grubu 15’i yurtdışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu. Bugün bir televizyon ve beyaz eşya üreticisi olmanın ötesinde uluslararası bir teknoloji şirketi konumunda olan Vestel, 158 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 23 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.