30 June 2023 - Friday

Happy Live's Presents (GLOWAL) Sunset In The Night Series 4.

Antalya, Muratpaşa
Happy Live's Presents (GLOWAL) Sunset In The Night Series 4.

Event Details

EVENT OPEN 20.00

EVENT FINISH 03.30 - 04.00

Hey! Hazırlanın çünkü elektronik müziğin büyülü dünyasında eşsiz bir deneyim yaşamak için Sunset in the Night 4’e davetlisiniz! Happylivesevent’in düzenlediği bu etkinlik, Antalya’daki The Marmara Hotel’de gerçekleşecek.

Gecenin yıldızları arasında parlayacak olan sanatçılar Glowal ve Barış Berber, size unutulmaz bir müzik şöleni sunacak. Ancak dikkat, Glowal’ın performansı sizi adeta büyüleyecek! Dans ederken geceye olan aşkınızı keşfedeceksiniz.

Etkinlik 30 Haziran’da saat 19.30’da başlayacak ve gece 04.00’e kadar devam edecek. Biletler için en hızlı ve kolay yol Biletino platformunu kullanmak. Unutulmaz bir gece için biletinizi şimdi almayı unutmayın.

Sunset in the Night 4, elektronik müziğin ritmine kendinizi bırakmanız için mükemmel bir fırsat. Glowal’ın muhteşem performansıyla dans edip, geceye aşık olmanın keyfini çıkarın. Biletinizi şimdi alın ve bu eşsiz müzik deneyimini kaçırmayın!
-US
Happylivesevent’s event, Sunset in the Night 4, offers an unforgettable experience in the enchanting world of electronic music. Taking place at The Marmara Hotel Antalya, the event will feature renowned artists like Glowal and Barış Berber. The event starts at 19:30 on June 30th and will continue until 01:00. Tickets can be obtained through Biletino. Sunset in the Night 4 invites you to discover your love for the night while dancing to the mesmerizing beats of Glowal. We recommend not to miss this unique music experience!

#happylivesevent #bugecebizim #techno #elektronikmüzik #artıbir

 

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

- Etkinlik süresince tüm katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Performers

GLOWAL Barış Berber Gözde Fırtına

30 June 2023 Friday 19:00

01 July 2023 Saturday 03:00


The Marmara Antalya Beach Club, Eski Lara Caddesi, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Happy Live's Event
Happy Live's Event

Antalya'da bir event markası çeşitli konsept etkinlikler...