10 June 2023 - Saturday

Happy Live's Presents (DRUMSTONE) Sunset In The Night Series 3.

Antalya, Muratpaşa
Happy Live's Presents (DRUMSTONE) Sunset In The Night Series 3.

Event Details


Dalgalardaki seslere kulak verin, müziğin büyülü dünyasına adım atın! Marmara Oteli Beach'te gerçekleşecek üç eşsiz elektronik müzik etkinliğiyle unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun.

10 Haziran'da Sunset in the Night serisinin üçüncüsüyle tekrar bir araya geliyoruz. Drumstone, muhteşem performansıyla sahnede olacak ve geceyi unutulmaz kılacak. Ritimlere kendinizi kaptırırken, müziğin büyüsüne teslim olacaksınız.

30 Haziran'da ise Sunset in the Night serisinin dördüncüsüne ev sahipliği yapacağız. Afterlife'dan Glowal, Antalya şovuyla sahnede boy gösterecek ve sizi eşsiz bir müzik deneyimine taşıyacak. Dans ederken geceye olan aşkınızı keşfedeceksiniz.

US

Get ready to immerse yourself in the waves of sound and step into the enchanting world of electronic music at Marmara Hotel Beach! We are thrilled to present three extraordinary electronic music events that will create unforgettable experiences.

Kicking off on May 27th, Waves of Sound VIIA LIVE will set the stage on fire with its electrifying live set. Prepare to be captivated by the mesmerizing beats and melodies as you dance the night away.

On June 10th, join us for the 3rd edition of Sunset in the Night series featuring Drumstone, who will showcase their finest performance. Lose yourself in the rhythm, feel the music's magic, and create lasting memories.

And mark your calendars for June 30th as we present the 4th edition of Sunset in the Night series with Glowal from Afterlife, who will bring their Antalya show to our stage. Prepare for a night filled with awe-inspiring tunes that will transport you to another dimension.

Experience the best of electronic music this summer at Marmara Hotel Beach. Let the rhythm guide you and immerse yourself in the energy of the night. Limited tickets are available, so secure your spot now and enjoy a summer filled with incredible music."

I hope this captures the essence of your events and provides a compelling, sales-focused description. Enjoy your events!KURALLAR :

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

-Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında  ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- 18 yaş sınırı vardır.

- Etkinlik alanındaki lazerler telefonunuzun kamerasını çizebilir çizilmesi durumunda organizatör bu durumda sorumlu değildir.

 - Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.

- Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

- Etkinlik süresince tüm katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Performers

DRUMSTONE

10 June 2023 Saturday 19:30

11 June 2023 Sunday 01:10


The Marmara Antalya Beach Club, Eski Lara Caddesi, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Happy Live's Event
Happy Live's Event

Antalya'da bir event markası çeşitli konsept etkinlikler...