30 April 2023 - Sunday

Reckol Konser/Partisi

İstanbul, Kadıköy
Reckol Konser/Partisi

Event Details

İstanbul’un önde gelen parti organizasyonlarından olan Vibe, 30 Nisan’da 110 Yıllık Köşkün içerisinde bulunan Zerdeli Cadde’de büyük çapta bir etkinlik organize ediyor. Yaklaşık 1000 kişinin katılım göstereceği Reckol, Patrem, Justsayin ve Kaan Ata’nın sahne alacağı Konser + Parti konseptli etkinlikte fazlasıyla ünlü ve influencer davetli olacaktır. Pek çok farklı üniversitelerden insanlarla tanışacağımız ve en önemlisi çok eğleneceğimiz bu geceye hepinizi bekliyoruz. 

- ETKİNLİK KURALLARI -

-Etkinlik Üniversite öğrencilerine yönelik olacaktır.

-Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

-18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

-Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

-Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

-Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

-Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

-Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

-Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Performers

Reckol PATREM Justsayin Kaan Ata

30 April 2023 Sunday 21:00

01 May 2023 Monday 01:30


Zerdeli Meyhane, Caddebostan, Operatör Cemil Topuzlu Cd. No:128, 34728 Kadıköy/İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Vibe Entertainment
Vibe Entertainment

Vibe Entertainment