11 April 2023 - Tuesday

12min.me I AŞK İlham veren Konuşmalar #12

İzmir, Konak
Free
12min.me I AŞK  İlham veren Konuşmalar #12

Event Details

Ertelediğimiz etkinliğimizi 11 Nisan tarihinde yapmaya karar verdik. Gerçekten çok zor bir dönemden geçiyoruz ve farklı şeyler de konuşmak gerektiğine inanıyoruz. Eğlenmek tanışmak barda, Clubda olmak zorunda değil. Aşk konuşurken de tanışılır dedik ve buluşmamızın temasını da bu sefer iddialı seçtik.

Cesareti olanları bekleriz. :-)

Konuşmacılarımızı davet ederken çooook yaratıcı ve keyifli arkadaşları seçtik. Kullanacağımız mekan da bir o kadar farklı. Hatta şimdiden geleceğini bildiğimiz seyirciler dahi şahane.

11 Nisan akşamı iş kadar özel hayatlarımızı ve ilişkilerimizi konuşacağız.

Mitolojide aşk konusuyla başlıyoruz. Efe Elmas herkesi büyüleyen, içine alan öyküleri ve keyifli anlatımıyla aramızda.

Mitoloji aşk hikayeleriyle doludur. Aşkın gücünden sadece insanlar değil Tanrılar da etkilenir ve aşk bu yüzden kaçınılmazdır. Ama bu anlatılardan en çarpıcı olanı Antik Yunan Aşk Tanrısının yaşadığı aşk ve kederdir

www.instagram.com/efeelmas/ 

Ladin Yıldıran ise günümüze dönüp dating uygulamalarını ve sırlarını anlatacak bize.

Pandemi sonrasında her alışkanlığın değiştiği gibi sevgili, partnerlik gibi ikili ilişkilerin de bulunuşu, elde tutuluşu ufaktan değişti :) Peki date için geliştirilmiş uygulamaların nasıl bir katkısı var hayata... Bize neler vaad ediyorlar, farklılıkları neler... Ne gibi sürprizler bizi bekliyor? Ve pek tabi nelere dikkat edilmeli, avlanmamak için :)

https://www.linkedin.com/in/ladinyildiran/

Op.Dr.Zeynep Korkmaz: Zeynep korkmaz Aşk'ın tıbbi açıdan sorularına cevap verecek. Hekim gözüyle beklentilere ve yöntemlere değinecek. Bol bol sorulara cevap verecek.

Bu sefer gerçekten özel bir mekandayız.  Alsancak’tan Darağaç’a giderken Stratejik iletişim ve marka tasarımı ajansı İnce Fikirler’in de bünyesinde bulunduğu Dova Group tarafından oluşturulan Dova Zone etkinlik alanında

Konuk diğer sanatçı arkadaşlara aniden söz verebiliriz. Belki de sazı veririz. Spontan durumlar olabilir, bakalım.

Yerimiz kısıtlı kimse ayakta kalmasın diye sadece kayıt olan arkadaşlarımızla olabileceğiz. O nedenle lütfen mutlaka kayıt olmayı unutmayın.

Performers

Efe Elmas Dr. Ladin Yıldıran Op. Dr. Zeynep Korkmaz

11 April 2023 Tuesday 19:10

11 April 2023 Tuesday 22:10


DOVA ZONE, Umurbey, 1504. Sokak No:8, Konak/İzmir, Türkiye, Konak, İzmir


View Map

Event Promoter

12min.me Türkiye
12min.me Türkiye Questions For Organizer?

12min.me Türkiye, Almanya'nın Hamburg şehrinde başlayıp, organik olarak büyümüş kar amacı gütmeyen bir organizasyon/dernek. Arkasında teknolojiden, finans firmalarına çok sayıda kurum/kuruluş var. En büyük özelliği bağımsız girişimcilerin, özellikle yeni kuşak gençlerin öncülük ettiği dinamik bir platform olması. Almanya'daki başarı Avrupa şehirlerine yayılmış durumda. Kısaca, eski ve yeni ekonomi arasında sıkışmış günümüz dünyasının açmazlarının/iyi örneklerinin ve ayrıca şaşırtıcı girişimci hikâyelerinin yer aldığı; buluşma/talks etkinliği. 3 harika konuşmacı, 3 aşamada sunumunu yapıyor; • 12 dakika sunum/konuşma/paylaşım • 12 dakika soru cevap • 12 dakika networking