10 June 2023 - Saturday

Champions League Final Match Day - Screening & Gathering

İstanbul, Şişli
120.00 TRY - 150.00 TRY
Champions League Final Match Day - Screening & Gathering

Event Details

Futbolda heyecanın zirve yaptığı an Şampiyonlar Ligi Final Maçı'nı 10 Haziran 2023'de Küçükçiftlik Park'ın harika atmosferinde izlemeye ne dersin? Bu muhteşem deneyimi kaçırma!

Futbolseverlerin en heyecanlı zamanlarından biri olan Şampiyonlar Ligi finali yaklaşıyor ve bu yılki finali kaçırmak istemiyorsanız, doğru yerdesiniz! Size harika bir fırsat sunuyoruz: Şampiyonlar Ligi Final Maçı Gösterimi'ne katılın ve takımınızı destekleyin!

Bu etkinlik, tüm futbolseverleri bir araya getirerek heyecan dolu bir atmosferde final maçını izlemelerine olanak tanıyor. Büyük ekranlarda maçı izlerken kendinizi stadyumun tribünlerindeymişcesine hissedecek ve maçın her anını kaçırmadan canlı bir şekilde takip edebileceksiniz.

Maç öncesinde ve arasında birçok aktivite yer alacak. Spor dünyasının tanıdık simalarının katılımı, ünlü yorumcular, ödüllü turnuvalar, DJ performansları ile dolu dolu bir program sizi bekliyor. Canlı müzik Ayrıca birbirinden farklı zengin seçenekler ile sokak lezzetleri de sizlere eşlik edecek.

Sınırlı kapasiteye sahip etkinliğe katılmak için hemen biletlerinizi alın. Avantajlı fiyatlardan faydalanarak grup biletlerindeki indirimleri de kullanabilirsiniz.

Şampiyonlar Ligi finali izleme etkinliğimize katılmak için hazır mısınız? Takımınızın kazanmasını izlerken unutulmaz bir deneyim yaşamak için, hemen biletlerinizi satın alın!

ENGLISH

Would you like to watch the Champions League Final Match, where excitement reaches its peak in football, at the magnificent atmosphere of Küçükçiftlik Park on June 10th, 2023? Don't miss this amazing experience!

The Champions League final, which is one of the most exciting times for football fans, is approaching, and if you don't want to miss this year's final, you're in the right place! We offer you a great opportunity: join the Champions League Final Match Screening and support your team!

This event allows all football fans to come together and watch the final match in an exciting atmosphere. You will feel like you're in the stadium's stands as you watch the match on big screens and follow every moment of the match live without missing a beat.

There will be many activities before and during the match. A program full of sports world-famous figures, celebrity commentators, award-winning tournaments, and DJ performances awaits you.  Also you will find a variety of street food options.

Get your tickets now to attend this limited-capacity event. You can also take advantage of group ticket discounts at advantageous prices.

Are you ready to join our Champions League Final Screening Event? Buy your tickets now to experience an unforgettable experience while watching your team win!

The hype for the Champions League final, in the heart of the city, is meeting all football fans within the magical atmosphere of KüçükÇiftlik Bahçe! 

Famous commentators, prized tournaments, DJ performances and various gourmet street delicacies will accompany the event where we’ll watch the game live on the LED screen. 

The final spirit will come alive with the surprise attendances of well known people from the sports world. Don't miss out on this experience packed with fun & activities on June 10th!

Details coming soon!

Önemli Bilgiler / Important Details

* Şampiyonlar Ligi Finali maç gösterimi etkinliğidir. / Champion's League Final match screening.

* Alınan bilet iade edilemez. / Tickets cannot be refunded.

 

10 June 2023 Saturday 15:00

10 June 2023 Saturday 23:55


KüçükÇiftlik Park Bahçe, Kadırgalar Cad. No:5 Maçka, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter