26 March 2023 - Sunday

Future of Industry

İstanbul, Beşiktaş
Future of Industry

Event Details

Metaverse'ün kapıları bu sene de Future of Industry ile aralanıyor!
Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen Türkiye’nin en prestijli metaverse, IoT, Industry 4.0 gibi trend teknolojileri konu alan zirvesi Future of Industry (FOI) bu sene 26 Mart (offline) tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşiyor! Peki sizi Future of Industry’de neler bekliyor?
Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden gelen konuşmacılarından dinleyeceğiniz sunumlarla teknoloji dünyasını keşfedecek, merak ettiklerinizi uzmanlardan öğrenecek aynı zamanda sektöre olan bakış açınızı değiştirebileceksiniz. Alanında uzman kişilerden dinleyeceğiniz sunumlarla ve katılacağınız atölyelerle kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız.
Bu sene zirvede; GoArtMetaverse, The Sandbox, BiLira, EnerjiSa Üretim, Vestel, Domino Ventures gibi bir çok alanında uzman şirketler sizleri bekliyor.
Uçsuz bucaksız teknoloji dünyasının en büyük serüvenlerinden birine katılmak ve kendinizi bu dünyanın bir parçası yapmak istiyorsanız başvuru yapmayı unutmayın! Etkinliğimiz sertifikalı olup, bilet gelirlerimiz deprem bölgesine bağışlanacaktır.

26 March 2023 Sunday 11:00

26 March 2023 Sunday 17:00


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter