16 March 2023 - Thursday

Binbir Gece Rüyaları

İstanbul, Kadıköy
Binbir Gece Rüyaları

Event Details

Sabah uyandığında rüyasını hatırlamak için uğraşan, heyecanla etrafına anlatan, defterine yazan, rüyanın anlamları üzerine günlerce düşünen, sorular soran ve dinleyecek biri olsa da rüyalarımı anlatsam diyen herkesi 5.defa gerçekleşecek olan Binbir Gece Rüyaları'na bekleriz.

Bu ayki konumuz herkesin korkulu rüyaları olan "Kabuslar". Hayatınızın belli dönemlerinde yoğunlaşan kabuslar hakkında konuşup paylaşımlarda bulunacağız. Çalışmaya bir rüyanızı anlatarak veya dinleyici olarak katılabilirsiniz. Bu çalışmanın amacı rüya analizi olmadığından moderatör ve diğer katılımcılar rüyalarla ilgili yorum yapmaz. Bunun yerine rüyanızın onların kendi rüyalarında ve yaşamlarındaki açılımlarını paylaşmak için söz alırlar.

Anlatmanın ve anlaşılmanın, sizi dinleyip anlamaya çalışan birilerinin size vereceği gücü ve desteği deneyimlemeye odaklanarak çalışmayı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Moderatörümüz Ali Rıza DÜRÜ, paylaşılan rüyaların diğer insanların hayatında ne tür çağrışımlar yaptığını, nelere temas ettiğini ve ne hissettirdiğini grupça tartışıp paylaşacaktır.

Tarih: 16 Mart 2023, Perşembe
Saat: 19.30 - 22.00
Yer: Eskici Gizli Bahçe / Kadıköy

Bu oturum bir Youtube çalışmamız için kameralarla kaydedilecektir. Çalışmaya katılanlar görüntülerinin çekilmesini ve paylaşılmasını kabul etmiş sayılır.

İnstagram: ruyaenstitusu

Performers

Ali Rıza DURU

16 March 2023 Thursday 19:30

16 March 2023 Thursday 22:00


Eskici Gizli Bahce, serasker cad. kadıköy/ Istanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Ali Rıza Duru
Ali Rıza Duru

Ali Rıza Duru rüya analiz atölye ve seminerleri düzenler.