06 March 2023 - Monday

Renklerle Dönüşüm Meditasyonu

Online
Renklerle Dönüşüm Meditasyonu

Event Details

Işığın Mücevherleri olarak ayda bir Renklerle Dönüşüm Meditasyonu düzenleriz. 

Renklerle Dönüşüm Meditasyonu; duyguların, düşüncelerin ve tutumlarımızın dönüştüğü bir çalışmadır. Bu çalışma yoğun dikkat ve derine bakma aracılığıyla doğamızı daha iyi kavramamıza ve onu fark etmemize olanak verir. Başka bir şekilde ifade etmek gerekirse; astral ve mental beden entegrasyonuna destek olur. Grup olarak yaptığımız bu çalışma renklerin frekanslarıyla bizi kendi gerçeğimize yaklaştıran bir anahtar görevi görür. Renklerin insan doğası ile arasındaki ilişkinin araştırılması, duygular ve düşüncelere değişim getirilmesi için dönüşümü uyandıran bir meditasyon çalışmasıdır.

Renkler günlük hayatımızda bazen incelikli, bazen de çarpıcı bir rol oynar. Bazı eski kültürlerde kromoterapi ya da iyileşmek için renklerin kullanılması uygulanmıştır. Bazen ışık terapisi olarak da adlandırılan kromoterapi, popüler bir bütünsel şifa tedavisi olmaya devam etmektedir.  

İnsan çok boyutlu bir varlıktır ve katmanlardan meydana gelir. Her katman ya da beden, farklı bir renkle ifade edilebilir. Renk meditasyonu, zihninizde ve bedeninizde dengeyi sağlamak için her bir bedene (eterik, astral, mental, budhi, atma) ve onların renk titreşimlerine odaklanmayı içerir; iyileşmeyi ve huzuru teşvik eder.  

Işığın Mücevherleri, Kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar.

Çalışmamızda görüşmek üzere. 

Performers

Gamze KIZILTUĞ

06 March 2023 Monday 21:15

06 March 2023 Monday 22:15


Online Event - A1

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.