17 March 2023 - Friday

Valeron - Generic Music Presents

İstanbul, Şişli
Valeron - Generic Music Presents

Event Details

Son yıllarda ülkemizde katıldığı tüm konserlerde büyük beğeni yakalayan Valeron 17 Mart 2023 Cuma akşamı Klein Phönix'e geliyor. Valeron'un konser bilet fiyatları, katılım kuralları ve diğer bilgiler ise aşağıda. Generic Music sunumuyla Klein Phönix'de gerçekleşecek olan Valeron'un harika performansını kaçırma!

Kendi müziğini ve tarzını Scorpios'tan global endüstriye taşıyan , özellikle son yıllarda müziği ile büyük bir kitleyi kendi hikayesine ortak eden, yerel enstrümantal ezgileri doğaçlayarak sentezlediği performansıyla Valeron, 17 Mart 2023’te Generic Music sunumuyla Klein Phönix'te sizlerle! 

Valeron Konseri Nerede?

Valeron 17 Mart Cuma akşamı Klein Phönix'de. Sayfada yer alan lokasyon bilgisine tıklayarak haritalar uygulamasından da mekana tarif alabilirsiniz.

Valeron konserine kimler katılabilir?

Valeron'un 17 Mart Cuma Akşamı Klein Phönix'de vereceği konsere 18 Yaş üstü herkes katılabilir. Ama etkinlik girişinde kadın-erkek sayısındaki eşitliğin kontrol edileceğini unutmayın. Ayrıca aşağıdaki etkinlik kurallarını okumanızı tavsiye ederiz.

Valeron 17 Mart Cuma Klein Phönix Konser Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Super Early Bird biletler tükendi. Early Bird biletler ise şu anda 150 TL'den satışta. Back Stage biletler ise 500 TL'den satışta. 

KURALLAR


• 18 yaş sınırı vardır.

• Kadın-Erkek eşitliğine dikkat edilecektir.

• Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

• Etkinlik girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız. Yoğunluktan etkilenmemek adına erken gelmenizi öneririz.

• Organizatör ve mekan yetkilileri uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek kaydıyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Ücret iade bildirimleri ilk iş günü gerçekleştirilir.

• Organizatör bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Organizatör etkinlik programında, mekanında ve tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

• Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.

• Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır. Selfie ve GoPro çubukları ile etkinlik alanına girilmesine izin verilmeyecektir.

• Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

• Katılımcı, etkinlikte yapılan genel görüntü, kayıt ve canlı yayın çalışmaları dahilinde kendi görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve ilgili organizatörün bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.

• Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.

• Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

• Etkinliğe katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

Valeron Soundcloud:

https://soundcloud.com/valeron/valeron-band-live-at-scorpios-mykonos-september-2021

@valeron #valeronmusic #genericmusic #kleinphönix #valeronistanbulkonser #valeronistanbulbilet #valeronkonserbileti #kleinphönixbilet #istanbulkonserler #istanbulkonserleri #istanbuletkinlikler #istanbuletkinliktakvimi2023

Performers

Valeron Menachem 26

17 March 2023 Friday 20:00

17 March 2023 Friday 23:55


Klein Phönix Park, Klein Phönix, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter