08 April 2023 - Saturday

WORAKLS at GUA Side GRAND OPENING/ PLUR 4th YEARS ANNIVERSARY

Antalya, Manavgat
WORAKLS at GUA Side GRAND OPENING/ PLUR 4th YEARS ANNIVERSARY

Event Details

Bir çoğumuzun 5 Milyon izlenen Cercle videosu ile tanıdığı, parçaları milyonlar dinlenen 'WORAKLS' büyüleci Live Performansı ile 8 Nisan Cumartesi günü Antalya'da ilk defa,s PLUR ailesinin 4ncü yılını ve GUA Side'nin büyük açılışını unutulmaz hale getirmek için GUA sahnesinde dinleyicileriyle buluşuyor!
Sayısız elektro-melodik yayını ile ünlü olmasına rağmen canlı şovları,ve prodüksiyonları ile WORAKLS bir bestecidir. Müzisyen bir ailede büyüyen, üç yaşında piyano çalmayı öğrenmesinin hemen ardından yeteneklerini aldığı konservatuar eğitimi ile geliştirmeye devam etti. Elektronik Müziği keşfetmesi ile ikili Elektro/Orkestra uzmanlığını dinleyicilerine benzersiz bir sunum ile aktaran, melodiyi, gücü ve düşselliği ile baş döndüren WORAKLS Side ve Akdeniz'in en gözde mekanlarından GUA Experience , özel dekor odaları ile konforlu bir konaklama imkanı ve özel kum plajı ile aradığınız her şeyi tek bir yerde topluyor. Sahne ve ışık şovları ile deneyim dolu bu geceye sadece Antalya değil tüm Türkiye'den dinleyicilerini bekliyor!
Gece'nin Headliner'ı kadar akışı sağlayacak sanatçılara da önem verdiğimizi Deniz Tekin, Vedi Kerem ve Burak Akbulut'un atmosfere dokunacak setleri ile deneyimleyeceksiniz! Bir GUA markası olan ve mekanın hemen arkasında bulunan Kale Beach Hotel'de konaklama detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5M Migros ve TerraCityAVM önünden kalkacak ücretsiz Shuttle servisten faydalanmak ücretsiz transfer biletlerinizi almayı unutmayınız!

Transfer Saatleri: 

Gidiş: 19:00

Dönüş: 02:30

Telefon numarası bilgisi olmayan biletler geçersiz sayılacaktır.

ENG

'WORAKLS', which many of us know with its 5 million-viewed Cercle video and whose tracks have been listened to by millions, is meeting with its audience on the GUA stage for the first time on Saturday, April 8th, in Antalya to make the 4th anniversary of the PLUR family and the grand opening of GUA Side unforgettable. !
Although he is famous for his numerous electro-melodic broadcasts, WORAKLS is a composer with his live shows and productions. Growing up in a musician family, he continued to develop his skills with his conservatory education right after he learned to play the piano at the age of three. WORAKLS Side, which conveys the expertise of duo Electro/Orchestra to its listeners with a unique presentation with its discovery of Electronic Music and dazzles with its melody, power and imagination, and GUA Experience, one of the most popular places of the Mediterranean, offers a comfortable accommodation with its special decor rooms and a private sandy beach. It collects everything in one place. This night full of experience with stage and light shows is waiting for its listeners not only from Antalya but from all over Turkey!
You will experience the sets that will touch the atmosphere by Deniz Tekin, Vedi Kerem and Burak Akbulut that we care about the artists who will make the flow as much as the headliner of the night! You can contact us for accommodation details at Kale Beach Hotel, which is a GUA brand and located right behind the venue.

Don't forget to get your free transfer tickets to take advantage of the free shuttle service that will depart in front of 5M Migros and TerraCityAVM!

Transfer :

Departure: 19:00
Return: 02:30

Tickets without phone number information will be considered invalid.

RUS

'WORAKLS', которую многие из нас знают по клипу Cercle с 5 миллионами просмотров и чьи треки слушали миллионы, впервые встретится со своей аудиторией на сцене GUA в субботу, 8 апрел, в Анталии, чтобы сделать 4-я годовщина семьи PLUR и торжественное открытие GUA Side незабываемы. !
WORAKLS - композитор со своими живыми выступлениями и постановками, хотя он известен своими многочисленными электро-мелодическими передачами. Выросший в семье музыкантов, он продолжил развивать свои навыки, получив консерваторское образование, сразу после того, как научился играть на фортепиано в возрасте трех лет. WORAKLS Side, которая передает опыт дуэта Electro/Orchestra своим слушателям с уникальной презентацией открытия электронной музыки и ослепляет своей мелодией, мощью и воображением, и GUA Experience, одно из самых популярных мест Средиземноморья, предлагает комфортабельное размещение со своим особенным декором номеров и собственным песчаным пляжем собирает все в одном месте. Эта ночь, полная впечатлений от сцены и световых шоу, ждет своих слушателей не только из Анталии, но и со всей Турции!
Вы испытаете сеты Дениза Текина, Веди Керема и Бурака Акбулута, которые коснутся атмосферы, что мы заботимся об артистах, которые сделают поток так же, как и хедлайнеры ночи!

Вы можете связаться с нами для получения информации о размещении в отеле Kale Beach, который является брендом GUA и расположен прямо за местом проведения.

Не забудьте получить бесплатные билеты на трансфер, чтобы воспользоваться бесплатным трансфером, который отправляется перед 5M Migros и TerraCityAVM!

отправление: 19:00

возвращаться: 02:30

Билеты без номера телефона будут считаться недействительными.

#plurevents
#plurprojectturkey
#weareplur

 

ETKİNLİK KURALLARI

- Etkinlik sırasında Video + Ses kaydı gerçekleştirilecektir ve etkinliğe katılan herkes Organizasyon ekibinin bu görüntüleri kullanabileceğine izin vermiş kabul edilir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

- 18 yaş sınırı vardır.

- Girişlerde erkek-kadın dengesine dikkat edilecektir.Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. 

- Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.

- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedir.

- Mekan kapasitesi dolduğunda bilet satışı durdurulacaktır.

- Etkinlik gecesi kapıda satılacak bilet fiyatı farklılık gösterecektir. 

- Organizatör, misafirlere rahatça ve güvenli eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik alanına 50 ml’den fazla olan her türlü parfüm ve deodorant getirmek; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmak; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımak; ateş yakmak, drone kamera kullanmak yasaktır.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

- İçecekler karton bardaklarla servis edilecektir.

- Yasalarca yasaklanan davranış biçimleri gösteren katılımcılar ve bunların doğuracağı sonuçlardan yasa ihlali yapan kişi sorumludur. Organizasyon bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmeyecektir.

-Yukarıdaki kurallar sizin rahat ve güvenli şekilde eğlenebilmeniz için belirlenmiştir. Etkinliğimize bilet almış veya davetli olarak katılan tüm misafirlerimiz etkinliğe katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Performers

Deniz Tekin Worakls Vedi Kerem Burak Akbulut

08 April 2023 Saturday 20:00

09 April 2023 Sunday 03:00


GUA SİDE, Side, Kiremithane Sk. 105/1, 07330 Manavgat/Antalya, Türkiye, Manavgat, Antalya


View Map

Event Promoter