18 February 2023 - Saturday

Remedy Project Presents: Awen (Live)

Antalya, Alanya
Remedy Project Presents: Awen (Live)

Event Details

AWEN'in müziği ruh içindir. Gücü hem sesinde hem de karakterinde olan AWEN , Aşk, kayıp ve güzelliğin karmaşası ile korkusuzca yüzleşir. AWEN'in müziği, duyguları yansıtan Afro-house ve derin ruhsal trip hop türleri arasında hareket eder.

Gecenin startını , yetenekli prodüktör DJ Oğulcan akalın vericek ve ardından ’Mimarlık, müziğin donmuş halidir’' parolası ile DJ’lik ve mimarlık kariyerini bütünleyici bir ifade ediş biçiminde müziğinde toplayan, Loud Underground bünyesinde ve diğer plak şirketlerinden çıkardığı şarkılarla listelere giren Anıl Bütün ile devam ediyor olacak.

Remedy Project sunumuyla 18 Şubat Cumartesi günü AWEN , Cook’s Club Alanya sahnesinde sizlerle..

The night will be started by talented producer DJ Oğulcan Akalın and then be continued by Anıl Tüm, who combined his DJ and architectural career with music by the motto 'Architecture is the frozen state of music' and entered the charts with the songs he released from Loud Underground and other record companies.With the presentation of Remedy Project, AWEN will be with you on Saturday, February 18th at the stage of Cook's Club Alanya..

Музыка AWEN - для души. Воплощая силу в своем голосе и характере, AWEN бесстрашно противостоит сложностям любви и потери, идентичности и красоты.
Пересекая жанры, музыка AWEN движется между душевным афро-хаусом и глубоким духовным трип-хопом.

Вечер начнет талантливый продюсер DJ Oğulcan Akalın, а продолжит Anil Tum , который объединил свою карьеру диджея и архитектора с музыкой под девизом "Архитектура - это замороженное состояние музыки" и вошел в чарты с песнями, выпущенными им на Loud Underground и других звукозаписывающих компаниях.

Remedy Project презентует вам AWEN ,18 февраля на сцене Cook's Club Alanya.

Etkinlik Kuralları (TR ve ENG) :

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.

-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.

-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.

-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

-Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Tercih edilen bir soundcloud set'i varsa linki : https://m.soundcloud.com/adam-port/awen-caiiro-your-voice-adam-port-remix

Performers

OĞULCAN AKALIN ANIL BÜTÜN AWEN(LİVE)

Cooks Club Alanya Beach, SARAY MAH ATATÜRK BULVARI 900 Sokak No 4, Alanya, Antalya


View Map

Event Promoter

REMEDY PROJECT
REMEDY PROJECT

https://www.remedyproject.com.tr