19 February 2023 - Sunday

Night in Monte Carlo

İstanbul
120.00 TRY - 250.00 TRY
Night in Monte Carlo

Event Details

Herkese selam Aero ailesi olarak bu kez birbirinden güzel görsel showlar , oyunlar , dj performansları ve sayısız eğlenceli sürprizler ile karşınıza çıkıyoruz. IF ‘ te olan IF’te kalır. Sloganımız ile muhteşem bir Casino gecesi bizleri bekliyor. Geceye damga vuracak DJ sanatçılarımız sahne de performanslarını sergilerken , sende eşsiz oyunların tadını çıkar. Hem şanslı kişi sen olursan sürpriz hediyelerimizinde sahibi sen olabilirsin Sende bu eğlenceye ortak olup gecenin kupa kızı ve sinek valesi olmak istiyorsan  Biletler biletinoda.

Blackjack: Oyunu bilenler bilir . İskambil ile oynanan bu oyunda. Oyunculara oyunun başında 2 kart dağıtılır. Oyuncunun elindeki kartlar 21 sayısını geçerse oyuncu kaybetmiş olur. Oyunda amaç 21 sayısına en yakın olmak ama 21 sayısını geçmemektir.

AeroWheels : Oyun alanında ödüllerin yer alacagı bir çark olacak . Çarkı cevirerek şansınızı deneyebilirsiniz. 

ShotRoulette : Sırası gelen oyuncu bir sayı seçerek oyuna başlar. Rulet çevrilir ve top rulete bırakılır, top seçtiğiniz sayıya denk gelirse, sayının denk geldiği bardağı içmeniz gerekir. Tuttuğu sayıyı isabet ettiren oyuncu tekrar çevirme hakkına sahip olur.

Funnel Shot : 30 saniye içerisinde bir huni içerisinden bira içme oyunu. 

Beer Pong: Zaten oyunu anlatmaya pek gerek yok herkesin bilgisi dahilindedir diye düşünüyorum.

Önemli Not ; Oyunlar esnasında gerçek para kullanılmayacaktır. Para alışverişi olmayacaktır

19 February 2023 Sunday 20:00

20 February 2023 Monday 01:00


If Beşiktaş, İf beşiktaş, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter