10 March 2023 - Friday

20.Yıl Murder King Konseri

Ankara
180.00 TRY
20.Yıl Murder King Konseri

Event Details

Cabinn Ankara sunumuyla Murder King’in 20. yıl özel Ankara konseri 10 Mart’da Eski Tayfa sahnesinde!

Murder King 2002 yilinda Istanbul’da muzik hayatina "Marka" ile başlamıştır. Şu anki üyeleri Onur Akça,Össan Deneç,Önder Işkın,Emrah Canayakın ve Can Uzanallar’dır.
2014 yılında ilk stüdyo albümlerini çıkarmışlardır ve albümün en popüler parçaları “Demokrasi ve Kindar” olmuştur.

”Murder King” için ayrılmış sınırlı sayıda biletlere biletino ve plandy me aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

10 Mart’da Eski Tayfa sahnesinde görüşmek üzere!

Gürültü ile kalalım!

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Cinsiyet dengesi gözetilecektir.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, açık sigara paketi, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Organizatör, belirtilen etkinlik saatleri, içerikleri, sahne alacak sanatçlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, kendi firmasından hizmet satın alan katılımcı ve/veya katılımcılarının paylaşacağı e-mail, GSM numarası, ev adresi gibi iletişim kanallarından birine veya tamamına yapacağı duyuru, ilan veya reklam çalışmasına yönelik e-mailin, SMS gönderimi, katalog gönderimini “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na” uygun şekilde yapmayı taahhüt eder. Tüketici/Katılımcılar imzalamış olduğu bu sözleşmeyle Organizatör'ün kendi iletişim bilgilerine yapacağı gönderimleri kabul etmiştir.

Performers

Murder King

10 March 2023 Friday 20:00

10 March 2023 Friday 23:55


Eski Tayfa, Meşrutiyet, Konur Sk. 37b, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Cabınn Ankara
Cabınn Ankara Questions For Organizer?

Arınma ve Eğlence Platformu.