06 February 2023 - Monday

Nilüfer Akdoğu ile Türkçe Caz Albümü Aristo'ya İnat - Container Park

İzmir
120.00 TRY
Nilüfer Akdoğu ile Türkçe Caz Albümü Aristo'ya İnat - Container Park

Event Details

İzmir Caz buluşmaları "Ev Konserleri" ile başladı ve artık evlere sığmıyor. 

Nilüfer Akdoğu'nun başlattığı İzmir'de kaliteli ses ve keyifli ortam için "Ev Konserleri" buluşmaları farklı Caz sanatçıları tarafından da uygulanınca İzmir daha da bir güzel oldu. Talebin tahminimizden fazla olduğu anlaşılınca küçük evlerimize sığamadık.

Artık ufak ufak temkinli bir şekilde alternatif mekanları da denemeye başlıyoruz. Kaliteli ses sistemleri, huzurlu ortamlar, sigarasız/dumansız alanlar ve en tatlısından seyircilerle...

6 Şubat Akşamı Mavişehir Karşıyaka'da Container Park içindeki çadırda vereceğimiz konserde  Vokal & Piyano - Nilüfer Akdoğu, Vibrafon - Alp Özdayı, Gitar - Onur Mülayim, Kontrbas Selim Gürcan - Davul - Bora Peynirci sahne alacak.  

Karşıyaka Belediyesi'ne İzmir'deki caz girişimcilerine verdiği destek için teşekkür ederiz.

Spotify: Aristo'ya İnat  http://bit.ly/3wEmOej 

Etkinlik boyunca fotoğraf ve video kaydı alınacaktır. Bu görüntüler basın ve sosyal medyada paylaşılabilir. Görüntünüzün alınmasını istemiyorsanız lütfen girişte görevlilere bilgi veriniz, sizi görüntü alınmayan bölgeye yönlendirecekler.

Performers

Vokal & Piyano - Nilüfer Akdoğu Vibrafon - Alp Özdayı Gitar - Onur Mülayim Davul - Bora Peynirci Kontrbas Selim Gürcan

06 February 2023 Monday 19:30

06 February 2023 Monday 22:00


Container Park, İzmir, Karsiyaka, Karşıyaka, İzmir


View Map

Event Promoter

12min.me Türkiye
12min.me Türkiye Questions For Organizer?

12min.me Türkiye, Almanya'nın Hamburg şehrinde başlayıp, organik olarak büyümüş kar amacı gütmeyen bir organizasyon/dernek. Arkasında teknolojiden, finans firmalarına çok sayıda kurum/kuruluş var. En büyük özelliği bağımsız girişimcilerin, özellikle yeni kuşak gençlerin öncülük ettiği dinamik bir platform olması. Almanya'daki başarı Avrupa şehirlerine yayılmış durumda. Kısaca, eski ve yeni ekonomi arasında sıkışmış günümüz dünyasının açmazlarının/iyi örneklerinin ve ayrıca şaşırtıcı girişimci hikâyelerinin yer aldığı; buluşma/talks etkinliği. 3 harika konuşmacı, 3 aşamada sunumunu yapıyor; • 12 dakika sunum/konuşma/paylaşım • 12 dakika soru cevap • 12 dakika networking