30 April 2023 - Sunday

3D Zirve

Ankara, Çankaya
3D Zirve

Event Details

Bilkent Denetim ve Danışmanlık Kulübü'nün kurulduğu ilk günden bu yana süregelen imza etkinliklerinden biri olan 3D Zirve, ülkenin dört bir yanından üniversitelileri farklı sektörlerden şirket yöneticileri ve uzmanlar ile bir araya getirir. 1000'den fazla öğrenciyi ağırlayan ve "Dinle, Düşün, Değiştir!" mottosuyla yola çıkan 3D Zirve'de sektör liderleri ve alanında uzman konuşmacıları dinleyebilir; fuaye alanında kültür-sanattan teknolojiye, kariyer danışmanlığından interaktif etkinliklere kadar birçok farklı fırsatı deneyimleyebilirsin!

30 Nisan Pazar günü Ankara Ticaret Odası'nda yüz yüze gerçekleşecek etkinliğimizde bu yıl:

FMCG, teknoloji, bankacılık, ulaşım, girişimcilik sektörlerinin lider şirketleri ile seminerler ve bu seminerlerde staj fırsatları,

Teknoloji ve oyun girişimlerine, kariyer ve eğitim ajanslarına, STK standlarına özel ayrılmış fuaye alanında birebir network ve ödül kazanma fırsatı,

Etkinlik sonrası eğlence ve çok daha fazlası seni bekliyor!

Üniversite, bölüm ve sınıf fark etmeksizin 3D Zirve'ye katılabilir ve etkinlik sonunda sertifika alma imkanı bulabilirsin. Etkinlik hakkında soruların varsa [email protected] adresinden bize ulaşabilirsin.

3D Zirve, 30 Nisan 2023 tarihinde sizlerle!

 

30 April 2023 Sunday 09:30

30 April 2023 Sunday 18:30


Ankara Ticaret Odası, Söğütözü, 2176. Sk. no 1 D: 1, 06530 Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Audit & Consulting Club (ACC) Bilkent
Audit & Consulting Club (ACC) Bilkent

Bilkent Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü (ACC Bilkent), öğrencilere farklı sektörler hakkında mesleki farkındalık kazandırmayı ve öğrencilerin iş dünyasına hazırlanmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir öğrenci topluluğudur. 2018 yılında kurulan ACC; Consulting Weekend ve Audit Weekend etkinlikleriyle denetim ve danışmanlık sektörlerinde ilerlemek isteyen öğrencilere mülakat ve vaka analizlerine katılma imkanı tanırken, 3D Zirve ve Woman to Women etkinliklerinde ise seminer oturumları düzenleyerek Türkiye'de ve dünyada tanınmış iş insanlarını öğrencilerle buluşturmaktadır.