17 January 2023 - Tuesday

Loud Limen Presents: Louder Room - Season 1 Episode 3

Ankara, Çankaya
Loud Limen Presents: Louder Room - Season 1 Episode 3

Event Details

Loud Limen Presents: Louder Room - Season 1 Episode 3

Her ayın 1’inci ve 3’üncü haftası, Loud Limen tarafından düzenlenen ve Vortex’in ev sahipliğinde gerçekleşen Louder Room; 18 Ocak’ta Bora Temur, Came O Theraphy ve Yigit Koc’a sahnesinde yer veriyor.

Louder Room, Ankara’da bass müzik sahnesini yeniden canlandırmak için bir çok “Bass Head”i ve alternatif müzik tarzlarını merak eden seyirciye kapılarını açıyor. Sahnelerinde Drum & Bass, Jungle, Dubstep, Bass House, Midtempo, Psytrance gibi bir çok farklı tarza yer veren Louder Room, Ankara elektronik müzik sahnesinde farklı yeraltı tarzları size ulaştırıyor.

Şu an Ankara’da, birçok gece kulübünün ana tarzı peak time techno’ya biraz ara vermek istiyorsan veya bass müzik dinleyip rave için yer bulamadıysan; bu etkinlik tam sana göre. Alternatif elektronik müzik dinleyicisi için alternatif elektronik müzik dinleyicileri ve prodüktörleri tarafından sunulan Louder Room’a bekleniyorsun!

Bora Temur:

Ankara'da yaşamını sürdüren bir Ankara müzisyenidir. 2008 gibi Rap müzik ile birlikte bu serüvene başlayıp günümüz şartlarına göre müziğini şekillendirmiştir. Peace.

*Peki müzikte neler yaptım?
1-2017 yılında herkesin bildiği "Heyecanı Yok" adlı parçanın altyapısını yaptım.

2-2018 yılında Sony Music altyapısında bulunan Basemode'un BaseTrap kanalında yaptığım "The Devil Trap Inside Me" parçası yayınlandı.

3-2018 yılında Cem'in"Sayende" adlı şarkısın remixledim klibi ve promosu bu remixe yapıldı.

Came O Theraphy:

Ankara’da ses kayıt mühendisi prodüktör ve DJ olarak başladığı kariyerini şimdi elektronik müzik sahneleri ile pişiren Came O Theraphy progressive house , melodic techno , psy - goa trance kendi tarzında harmanlayarak size sunuyor.

Yigit Koc:

Türk müzik prodüktörü ve dj olan Yigit Koc, müzik prodüksiyonuyla 2011'de ilk okul döneminde tanıştı. O dönemden itibaren müzik hayatının her döneminde bir parçası oldu. Yaklaşık 2 yıl sonra da dj olma yolunda da ilerlemeye başladı. O dönemşer Ladback Luke, Nicky Romero, Bakermat, Carl Cox gibi isimleri dinleyerek büyürken, dj tarafında da kendini geliştirmekten geri durmadı. Yine aynı dönemlerde Wolfson ile tanışma fırsatı buldu. Hem sahne hem de prodüksiyon tarafında Wolfson'ın ses karakterinden ve mix tekniğinin büyük etkisi oldu. Wold Records (Norveç), 1333 Entertainment (İngiltere), Cayman Records (Türkiye), Umbrela Records (İngiltere) gibi kayıt şirketlerinden bir çok prodüksiyona imza attı. Loud Limen kolektifinin bir parçası olan Yiğit; techno, DnB, jungle, dub ve midtempo gibi farklı tarzları mixlerinde harmanlamaktadır.

Vortex Art Club:

Farklı disiplinde ve türlerden sanatçıların bir araya gelerek oluşturduğu topluluk odaklı müzik dans ve sanat alanı 

Loud Limen:

Loud Limen, Ankara’da bass müzik sahnesini yeniden canlandırmak ve daha fazla dinleyiciye ulaştırmak için ortaya çıkmış bir kolektiftir. Şehrin bir çok yerinde rave etkinlikleri, farklı sahne kurulumları, audio-visual deneyimler ve workshoplar sunmaktadır.

Loud Limen’i http://loudlimenlabel.com adresinden takip edebilirsin.

Etkinlik Kuralları:


- Etkinlik girişinde kadın-erkek eşitliğine dikkat edilecektir.

- Etkinlikte 18 Yaş sınırı bulunmaktadır, 18 yaşının altındaki katılımcılar kabul edilmeyecektir. - Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz yeterlidir.

- Organizatör ve işletme gerekli gördüğü durumda bilet iadesi yaparak konser alanına almama hakkına sahiptir.

- Kapı açılış saati 21:00'dır.

- Organizatör etkinlik saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizatör bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- İşletme tarafından izinli olmadığı sürece mekana kesinlikle profesyonel fotoğraf makinesi ve video ekipmanları alınmayacaktır.

- Etkinlik alanında flaş ile çekim yapmak yasaktır, kullanılması durumunda saha görevlileri uyarıda bulunacaktır.

- Etkinlikte, görsel içerik için video kaydı ve fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Katılımcı alana girerek bu görüntülerde bulunabileceğini kabul etmektedir.

- Etkinlik gününe kadar bilet iadesi yapılabilir.

Performers

Bora Temur Game 0. Therapy Yigit Koç

17 January 2023 Tuesday 21:00

19 January 2023 Thursday 03:00


VORTEX ART CLUB, Barbaros, Tunalı Hilmi Caddesi 99/E, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

VORTEX ART CLUB
VORTEX ART CLUB

VORTEX is an Artist-led, community-driven independent Art Club. CØRE; Temple of Underground Music