25 February 2023 - Saturday

OZECE - KASPAR - SENEM THE DQ / PERSONA

Ankara, Çankaya
OZECE - KASPAR - SENEM THE DQ / PERSONA

Event Details

İLERİ TARİHE ERTELENDİ! - POSTPONED!

OZECE müzik kariyerine Shelter Stage’de yaptığı ilk sahne ile adım attı.Daha önce birçok festival,etkinlik ve organizasyonlarda aktif olarak elektronik müziğin her noktasında olan OZECE bu ışıltılı gece için sizleri Kaspar’dan önce indie dark disco ve italo soundlarıyla techno müziği birleştirip Cabinn’de olacak.

Kaspar hızlı tempolu teknonun simgesidir. "Nova" adlı şarkısı, ASY*S ile ortak çalışması "Injection" gibi 4 milyondan fazla dinlenmeyle dünya çapında bir tekno hit oldu. Bu şarkı haftalarca Beatport'ta Techno Peak Listelerinde 1 numarada kaldı. Kaspar artık Terminal M ailesinin bir parçası ve şimdiden Londra'da Egg, Berlin'de Sisyphos gibi tanınmış kulüplerde ve Nature One ve Ruhr In Love gibi festivallerde sahne aldı.

Senem the DQ 90’lı yıllardan berl devam eden elektronik müzik, dans ve rave tutkusunu son yıllarda DJ kabininde acid, hypnotic, endüstriyel dark techno seçkilerinden oluşan mikslerine yansıtıyor ve dans severlere yüksek enerjili, eşsiz deneyimler sunuyor.

Etkinlik Kuralları:

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

- Cinsiyet dengesi gözetilecektir.

- Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, açık sigara paketi, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

- Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

- Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

- Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

- Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme  hakkını saklı tutar.

- Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

- Organizatör, belirtilen etkinlik saatleri, içerikleri, sahne alacak sanatçlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizatör, kendi firmasından hizmet satın alan katılımcı ve/veya katılımcılarının paylaşacağı e-mail, GSM numarası, ev adresi gibi iletişim kanallarından birine veya tamamına yapacağı duyuru, ilan veya reklam çalışmasına yönelik e-mailin, SMS gönderimi, katalog gönderimini “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na” uygun şekilde yapmayı taahhüt eder. Tüketici/Katılımcılar imzalamış olduğu bu sözleşmeyle Organizatör'ün kendi iletişim bilgilerine yapacağı gönderimleri kabul etmiştir.

EN

Event Rules:

- The event has an age limit of 18 years. Participants under the age of 18 will not be admitted to the area.

- Gender balance will be considered.

- All kinds of tools that can be used as food, drink, flammable and explosive (including Deodorant, Spray, etc.), plastic bottles, cans, prohibited substances, open cigarette packs, inflammable cutters and piercings, laser pointers, and all kinds of illegal It is forbidden to enter with the substance.

- From the beginning of the event, the Organizer has the right to remove the participants from the event area without refunding those who behave in a way that may disturb the peace of the participants and harm the event.

- Those who buy tickets for the festival are deemed to have accepted all kinds of security measures, including the search for clothes and bags determined by the organizer and security team. Participants who do not want to comply with these measures will not be able to enter the area, and their tickets will not be refunded.

- The responsibility for the tickets purchased from channels other than Biletino and Ticket Sales Points belongs to the participant.

- The Organizer reserves the right to refuse to accept persons unsuitable for the event provided that the ticket fee is refunded.

- When the participants enter the event area, their videos and photos are taken during the event; It is deemed to have accepted that the videos and photographs taken by the Organizer can be used publicly from all channels.

- The Organizer reserves the right to change the specified event hours, contents, and artists.

- The Organizer shall send an e-mail, SMS, and catalog for the announcement, announcement, or advertisement to one or all communication channels such as e-mail, GSM number, and home address to be shared by the participant and participants. They purchase services from their own company. Undertakes to do it in accordance with 'too.' With this agreement signed by the Consumer/Exhibitors, the Organizer accepts the submissions to its contact information.

Performers

KASPAR OZECE SENEM THE DQ

Persona, Güzeltepe Mahallesi Yusuf Nadi Sokak 11/A, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Cabınn Ankara
Cabınn Ankara

Arınma ve Eğlence Platformu.