11 November 2023 - Saturday

Beatgate w/ Vitalic (live) l Keep It Real Series #002

İstanbul, Beşiktaş
Beatgate w/ Vitalic (live) l Keep It Real Series #002

Event Details

Beatgate w/ VITALIC (LIVE) | Keep It Real Series #002


11.11 SAT

ZORLU PSM | TURKCELL SAHNESİ

❚❚❚ VITALIC LIVE ❚❚❚

❚ EVRIM DE EVRIM ❚ MERVE BAYKAL ❚ VIOLATIONS


Fransız techno sahnesinin en cezbedici yıldızlarından, programcı ve multi-enstrümentalist Pascal Arbez’in alter egosu Vitalic, Beatgate’in özel konsepti, #002 kodlu ‘Keep It Real Series’ kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne konuk olmaya hazırlanıyor.


2001 yılında ilk EP'sini çıkaran ve elektronik müzik kariyerinde 20 yılı geride bırakan, dünyanın birçok farklı sahnesinde büyük hayran kitleleriyle buluşan Vitalic; techno, disco, rock ve pop gibi türler arasındaki çizgileri bulanıklaştırarak, elektronik müziğin farklı renklerini yüksek enerjisi ile harmanlıyor.


Lokal sahnenin önde gelen isimlerinden Evrim de Evrim, Merve Baykal ve Violations gecenin ısınma turlarını atmak için kabinin başına geçiyor.


18 Şubat 2023 tarihinde Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleştirilmesi planlanan ancak ülkemizde yaşanan deprem felaketiyle birlikte ertelenen; yüksek beklentileri karşılamak Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan bu sıra dışı performansı kaçırmamanız için ajandanıza tarih notunu şimdiden almanızı tavsiye ediyoruz.Kurallar

- 18 yaş altı katılımcılar, festivale sadece ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilir. 8 yaş altı katılımcılar ise festival alanına alınmayacaktır.

- Kimliği/Ehliyeti/Pasaportu yanında olmayan bilet sahipleri etkinlik alanına alınmayacaktır.

- Etkinlik alanına girişlerde çanta ve üst kontrolü yapılacaktır.

- Etkinlik alanında yiyecek-içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan yiyecek ve içecek getirilemez.

- Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası), ve selfie çubuğu ile girilmesine izin verilmemektedir.

- Yanıcı ve/veya patlayıcı sıvı veya gaz maddeler, biber gazı ve festival alanına kesinlikle alınmayacaktır.

- Etkinlik bilekliklerinin daima bilekte olması şarttır. Bilekliğinizi Etkinlik boyunca hiçbir koşulda çıkarmayınız. Her gün bilet kontrolü yapılacaktır. Biletinizi kaybetmeyiniz.

- Bir bilet; bilet kesiminde takılacak bileklik ile birlikte, sahibine organizatör tarafından belirlenmiş saatler arasında festival alanına giriş hakkı verir. Bilet ve/veya bilekliğin kaybolması, bilekliğin bilekten herhangi bir şekilde çıkarılması, giriş hakkının kaybına yol açar. Bilet ve/veya bileklik kaybından Organizatör sorumlu değildir.

- Etkinlikler esnasında sıklıkla sis efekti kullanılacaktır.

- Etkinlikte yüksek ses düzeyi bulunmaktadır. Hassasiyeti olan misafirlerimiz için kulak tıkaçları festival alanında temin edilebilecektir.

- Etkinlik, ışığa duyarlı epilepsi hastalarını rahatsız edebilecek görsel efektler içermektedir.

- Vestiyere bırakılmayan eşyaların sorumluluğu sahiplerine ait olacaktır.

- Etkinliği kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar, uyarı yapılmaksızın festival alanı dışına çıkartılırlar ve biletleri iade edilmez.

- Bilet iadesi yapılmamaktadır.

- Zorlu PSM etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

- Etkinlik ayakta düzende gerçekleşecektir.

- Etkinlik alanına hiçbir şekilde kutulu ya da açık ilaç alınmayacaktır. Sadece festival süresince kullanım ihtiyacı olan reçeteli ilaçlar emanete alınacak, ihtiyaç durumunda kullanılmasına müsaade edilecektir.

- Çantalarda taşınan sıvı, jel, parfüm, deodorant, vitamin gibi maddelerin içeri alınmasında kısıtlamalar olacaktır.
#vitalic #vitalicistanbul #zorlupsm #vitaliczorlupsm #istanbuletkinlikleri #istanbulkasımkonserleri #istanbulkonserler #beatgate #keepitreal

Performers

VITALIC

11 November 2023 Saturday 18:00

12 November 2023 Sunday 03:00


Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Zorlu Center, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter