09 February 2023 - Thursday

Fazıl Say Konseri

İstanbul
400.00 TRY
Fazıl Say Konseri

Event Details

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, İstanbul Kültür Üniversitesi'nde vereceği muhteşem bir konserle dinleyici ile buluşacak. 9 Şubat 2023 tarihinde İKÜ Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek konserde sanatçı kendi bestelerinin yanı sıra, çağdaş bestecilerin eserlerinden oluşan bir repertuvarla sahnede olacak.

Performers

Fazıl Say Fazıl Say Konseri

09 February 2023 Thursday 19:00

09 February 2023 Thursday 20:30


Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi, İstanbul Kültür Ünv., Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh., 34156 Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi
Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi Questions For Organizer?

İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi içinde yer alan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi; çok amaçlı sahnesi, teknik donanımı, 750 kişilik seyirci kapasitesi, modern fuayesi ve kulisi ile hizmet vermektedir. Pek çok uluslararası etkinliğe de ev sahipliği yapan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi bugüne kadar İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Fazıl Say, Şirin Pancaroğlu, Cihat Aşkın, Gershwin Quartet, Borusan Quartet, Genco Erkal, Erol Büyükburç, Ajda Pekkan, Gülsin Onay, Bolşoy Balesi, Verda Erman, Ayla Erduran, Ziya Azazi ve Burhan Öcal gibi isimleri ağırlamıştır. Çağdaş tasarımı, profesyonel teknik donanımı ile sanat kurumlarının farklı sahneleme tekniklerini kolaylıkla uygulayabildikleri ve bu nedenle tercih edilen belli başlı sahnelerden biri olma özelliğine sahiptir.