27 December 2022 - Tuesday

ZİRVE 3

Kocaeli
ZİRVE 3

Event Details

GTÜ GİKAP olarak her yıl düzenlediğimiz Zirve etkinliği bu sene Zirve3 olarak 27 Aralık tarihinde okulumuzun Kongre Merkezinde gerçekleşecek olup, girişimcilik ve kariyer alanlarında değerli tecrübe ve deneyimlere sahip konuklar ile öğrencileri bir araya getiren, aynı zamanda öğrencilere staj imkanı ve eğlenceli etkinlikler sunan bir GİKAP etkinliğidir.

Neden Zirve "3"

“3” sayısı çok yönlülüğün ve yaratıcılığın numerolojideki karşılığıdır ve aynı zamanda geçmiş, şimdi ve geleceğin de. Yaratıcılığın ve çok yönlülüğün hayatınızın her zamanına yayılmasını belirleyicisidir “3” .

 https://www.instagram.com/gtugikap/

Performers

Prof. Dr. Hacı Ali MANTAR Uğur Yılmaz-Microsoft IT Middle East & Africa Region Ufuk Batum-Founder & CEO, Ventures & Mentors League Mustafa Aydın Design Thinking Atölyesi Erdi Dalhançer-Parfüm Yapma Atölyesi Caner G. Yalın -Yukarı Dönüşüm Atölyesi Furkan Filiz-Co-Founder at BIMNesne and Board Member at Zirve23 Okan Şafak-Mükellef Kurucu Ortak

27 December 2022 Tuesday 11:30

27 December 2022 Tuesday 17:30


Gebze Teknik Üniversitesi Kongre Merkezi, Cumhuriyet, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye, Gebze, Kocaeli


View Map

Event Promoter

GTÜ GİKAP
GTÜ GİKAP Questions For Organizer?

Biz GİKAP Topluluğu olarak Road to Growth ile; bir girişimin büyüme yolunda karşılaştığı farklı duraksama noktalarını ve halihazırda bu noktalarda bulunan konuklarımızın deneyimlerini interaktif bir şekilde üyelerimize aktarmalarını istiyoruz. Etkinliğimizi 2 gün boyunca toplam 6 oturum şeklinde okulumuzun kongre merkezinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz.